reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

mam jej nie dawac mleka??
ona nic innego nie chce oprócz tego mleka, wodę pije chętnie i to nawet sama bierze butelkę..
wstałymy o 9,a ona padnięta i od pół godziny znów śpi..
marchwianke wczoraj robiłam jej to nawet nie ruszyła:no:
tylko to mleko ją trzymie..
noc minęła spokojnie bo całą przespała:tak: ale rano robiła kupkę od kolan po brodę i musiałam ją kąpac,bo tak była owalona.
Natusia idźcie do lekarza. A mleczko dawaj jej słabsze, np: na 120 ml wody 3 miarki mleka, tak nam kazała lekarka dawać jak mała biegunkę miała, poprostu mieliśmy nie obciążać brzuszka.
 
reklama
Dziewczyny jak ubieracie dzieci teraz na spacer???
Po prostu zastanawiam się, czy małej bluza polarowa wystarczy i na to kurtka z podwójnego polara, czy raczej jeszcze zwykła zimowa kurtka:confused:.
Czapkę zmieniłam już na lżejszą, bo tą cieplejszą szarpała i spodnie ubieram sztruksowe z podbitką z polara i ciepłe rajstopki.

Natka o kurcze to bardzo późno:wściekła/y:, może spróbujcie sie wbić wcześniej.
Dla Zosi!!!
 
Ostatnia edycja:
co lekarz to inaczej - fakt :baffled:
jestem ciekawa jak to jest w Holandii? z wirusem rota :baffled:
no my tez byliśmy w szpitalu to nie podawali mleka i w domu jak mnie wypisywali to mówili żeby taka diete troche postosować :tak:
u nas tez absolutnie nie wolno podawac mleka w takich przypadkach, stad jest ta woda o ktorej wyzej wspomnialam bogata w witaminy, sole mineralne i elekrolizowana zeby dziecko sie nie odwodnilo - jest to jedyna rzecz jaka amerykanski pediatrzy od wiekow sugeruja do podawania w trakcie wszelkich wymotow i biegunek. Ta woda u nas nazywa sie PediaSure. Jade harowac teraz:tak:
 
To miłej pracy Pawimi.:-):-)
Natka buziaki dla Zosieńki.Dużo zdrówka.A koleżanka faktycznie niepoważna żeby z chorym dzieckiem w odwiedziny przyjść.:blink::blink:
Jagna dla Ciebie też dużo zdrowia.Kuruj się kochana.;-);-)
Ja też ubieram młodego na spacer już trochę lżej tj.rajstopy i spodenki bodziak na długi rękaw na to bluzeczka kurtka wiosenno-jesienna i czapka.Ale marzę już o prawdziwej wiośnie bez tych wszystkich łachów:tak::tak:
 
a właśnie miałam się was pytać jak ubieracie maluchy. Ja tez juz nie ubieram spodni od kombinezonu. Zazwyczaj rajstopki i jeansy lub sztruksy, czasmi podszyte bawełnianą podszewką. A na górę body z krótkim lub długim rękawkiem i albo cieplejszy sweterek albo bluzkę bawełnianą i cieńszą bluzę. Czapki i kurtki typowo wiosennej nie ubieram bo jeszcze nie mam. Ale takie lżejsze zimowe.
Jak idziemy na spacerek wózkiem to troszkę cieplej ubieram, a jak na nóżkach to podobnie jak siebie.
 
reklama
my za niedlugo tez bedziemy chodzic na nozkach na spacerki :-)
dzisiaj wyjelam malego z wozka i chodzil sobie a ja go tylko za kapturek trzymalam :-)
a potem nie chcial wejsc do wozka hihi

on juz spi, ja zrobilam J sniadanie do pracy na jutro , wyjelam miesko na jutro na obiad i mam chwile dla siebie.
 
Do góry