reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

O odchudzaniu nic nie napisze, bo ja muszę przytyć. Więc poproszę kilka kilo od Was:-p:-p
Dziewczyny kupowałyście już butki na wiosnę???
Celinka wyrosła już prawie z kozaczków. Widziałam śliczne adidaski w CCC, były po 29,99zł i do tego chciałam kupić jej balerinki. Tylko nie wiem czy butki z CCC spełniają wymogi i czy nadają się dla naszych smyków.
Kolekcja dziecięca
Kolekcja dziecięca
 
reklama
nutka- a jak to zzrobilas ze schudlas 11kg przez miesiac?
ja schudłam przez ok dwa miesiace tez 10kg- ale to silownia, dieta,cw w domu:dry:
jeszcze chciałabym zrzucic nastepne 10kg, i w koncu powrocilabym do wagi sprzed ciazy:tak: chyba znowu ostro musze sie za siebie wziasc-bo ostatnio moj mężuś mnie rozpuścił.... tylko teraz jestem w holandii i niestety tu nie chodze na silownie:-(bo nie ma mi kto w tym czasie wiktorie pilnowac... ale mam rowerek, abrocket do brzuszków i chyba kupie sobie orbitek-może ktoś wie czy daje jakies efekty?

Niunia no może przez 1,5 miesiąca ,arobik na basenie i w szkole swiczenia w domu i dieta zero słodyczy zero sarzonego,chlebek chrupki albo razowy dużo wody zrezygnowałam z ziemniaków tylko ryż albo kasza,zupy niezaklepywałam niczym ani sosów niejadłam i efekty było widać.No i teraz tak samo zaczynam zobaczymy czy sie uda.
 
my na wiosne kupiliśmy te z ccc
Kolekcja dziecięca
i mamy adidasy adidasa:-) wiki dostała na roczek:tak:
w ogole wiekszość zimy chodziła w półbutach BARTEK ale powoli też sie robią małe.
Śliczne.
Czyli ccc może być dla dzieci!!!
Ja chce małej adidaski kupić żeby mogła biegać po podwórzu i ogródku. My mamy straszne błoto i nie chce się o buty martwić;-)
 
Hej diewczyny widze, ze temat bucików na wiosnę! ja tez chcę kupic małemu buty na wiosnę trampki mi się marzą takie fajne kolorowe! dla chłopców wszystkie buty takie jakieś smutne,a dla dziewczynek piękne różowe:tak:
 
hej, Zosia od niedzieli nie wymiotuje,ale ma nadal biegunk, dzisiaj jej tak poszło ,że pampers nie wytrzymał i poszło po nogach i cały dywan:eek::eek::eek:
doktor nas nie przyjął,bo tu są nienormalni lekarze i jak dziecko nie odwodnione i ładnie pije to nie mamy sie przejmowac:confused2: ale jak sie nie przejmowac o swoje dziecko????

butki kupiliśmy w sobote w Deichmanie fajne, takie kremowe za 19,90 euro, ale kupie jej jeszcze te w ccc za 29,99zł te różowe do sukieneczki.. jakie wasze dzieci maja rozmiary nózek???
 
hej, Zosia od niedzieli nie wymiotuje,ale ma nadal biegunk, dzisiaj jej tak poszło ,że pampers nie wytrzymał i poszło po nogach i cały dywan:eek::eek::eek:
doktor nas nie przyjął,bo tu są nienormalni lekarze i jak dziecko nie odwodnione i ładnie pije to nie mamy sie przejmowac:confused2: ale jak sie nie przejmowac o swoje dziecko????

Normalnie co za konowały.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Biedna Zosieńka-buziaczki dla maleństwa.:-:)-(
U nas mały ma butki rozmiar 21.Ciężko mu kupić buty bo ma wysoki przegub i niektóre nie chcą mu wejść na nogę.Ale na wiosnę już się zaopatrzyliśmy właśnie w CCC:-):-)
 
doktor nas nie przyjął,bo tu są nienormalni lekarze i jak dziecko nie odwodnione i ładnie pije to nie mamy sie przejmowac:confused2: ale jak sie nie przejmowac o swoje dziecko????

natka u nas jest dokladnie to samo, dlatego ja z oliverem nie chodzilam do lekarza, fakt ze chory byl moze ze dwa razy w zyciu wiec nawet nie trzeba bylo a nauczona doswiadczeniem z Jonathanem wizja czekania godzinami na umowiona przeciez na konkretny czas wizyte po to tylko zeby sie dowiedziec za wszystko w porzadku i mam dziecko obserwowac czy sie nie pogorszy..:no::no::no:


jakie wasze dzieci maja rozmiary nózek???
Vincent ma 22, ja dla olivera sciagalam bartki i inne europejskie marki, znacznie wolalam tamtejsze buty od tych sztucznych syfow amerykanskich, mialam wrazenie ze amerykanie nie maja zielonego pojecia na temat obuwia dla malych dzieci, zdrowia i rozwoju stopek itd...Natomiast teraz pojawilo sie kilka firm ktore robia dosc fajne luksusowe obuwie, butki sa naprawde fantastycznie wykonane we wzorkach i kolorkach fajnieszych niz bartki. Lubie tez Primigi - to jest wloska firma mysle ze w polsce tez dostepna. Naprawde swietne butki maja!
http://www.seekairun.com/cgi-bin/commerce.cgisearch=action&keywords=View All
www.pediped.com
ShooShoos USA - Soft leather baby shoes, infant shoes, and toddler shoes
http://www.umishoes.com/inventory/baby/0/
UMI Shoes :: Inventory :: Shop Boys

a co to jest CCC? co to za firma?
 
reklama
Amelka ma 22 i własnie u nas jest ccc i tam jej kupie te za 14.99 do latania koło domku a adidaski na wyjscie.Wiki też kupie te za 14.99 fajowe bardzo mi sie podobają tylko chyba sie zaraz rozwalą bo taki tanie.Amelka spi wylatała sie koło bloku bo ja wziełam sie za grabienie koło moich okien i w moich kwiatkach.
 
Do góry