reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hehe, napewno będą spacerki na nóżkach juz niedługo. Ale teraz taka pogoda że albo błoto, albo dużo piachu na chodnikach po posypywaniu śniegu. A że moja Jula ma jasne kurtki to co 2 dni są prane. Ostatnio chodziła po suchym, ale jak się wywróciła to prosto w błoto, nawet czapka ochlapana była. No ale zabawka którą niosła cała i czysta. Prawie nosem wyrżneła ale zabawkę uratowała.
Ale niestety teraz spacerki długie nie są, nawet jak pogoda dopisuje. W wóżku nudno i chce chodzić, a na nóżkach to z pół godzinki i zmęczona.
Mam nadzieje że jutro i u nas bedzie ładnie. Bo dziś to pogoda kiepska. Rano wiało i zimno a po południu kropiło.
Miłej nocy
 
reklama
no u nas wlasnie znowu sypie snieg poza tym jest bardzo zimno....ale podobno w tygodniu ma sie rozpogodzic ....moze w koncu naturze sie przypomni ze juz marzec mamy?
natka pisz szybko co tam z zosia! Bylyscie u tego lekarza?
Moje dziecie znacznie cieniej jest ubierane niz wasze ale to wynika z faktu ze duzo przemieszczmy sie glownie samochodami. Wyjatek stanowi tylko ogromniasty mroz taki jak mielismy w styczniu no i dlugie spacery wozkowe, w przeciwnym razie to zawsze jest tylko bodziak z krotkim rekawkiem badz bez jako podkoszulka, grubsza bluzeczka czy sweterek i polar albo lekka kurteczka, a rajstopek dla chlopcow u nas raczej nie ma, wiec ubieramy same spodnie i czasem zakladam mu tzw. baby legs czyli takie niby dluzsze legginsy pod spod bardzo ostatnio tu popularne. www.babylegs.com, New.....
 
Witam z rana. My zaraz idziemy na spacerek, dziś ciepło (5 st C) ale słońca nie widać. Julce chyba trójki idą bo strasznie marudna. A moze to i od pogody bo ja też w nieciekawym humorze.
 
Moja gwiazda wstała o 6 rano a teraz od godziny spi jak wstanie to też idziemy na spacerek bo pogoda ładna.Zaczynam od dzis intesywnie cwiczyć mam w domu tak urządzenie do cwiczenia steper czy coś takiego i codzień po 1 godzinie zobaczymy rezurtaty po miesiącu .a na diecie to już jestem od dawna tylko że sama dieta nic niedaje jak sie niećwiczy,wiec trzymajcie kciuki za mnie aby sie udało schudnąć.
 
Bedziemy trzymać. Ja też jeszcze mam kilka nadprogramowych kg po ciąży. Tez właśnie zaczynam dietkę i zobacze rezultaty. Tak ze 4kg jakby mi się udało. Bo do najniższej wagi sprzed ciązy to brakuje z 6 kg. W sumie grubsza o te 4- 5 kg jestem ale we wszytskich ciuchach sprzed ciązy chodze. Tzn w spodniach i spudnicach, bo bluzki ciasne w ramionach i w piersiach. Tylko spodnie moze troszkę bardziej opięte. No i brzuszek się troszkę wylewa. Ale mam nadzieje do lata zgubić to wszystko. :-D
 
Pawimi fajne te leginsy, może do nas dotrą.
Natka co z Zosią???
Wczoraj u brałam małą w grube rajstopki, ogrodniczki z jeansu, body z krótkim rękawkiem, sweterek i kurteczkę i cienką czapeczkę która była troszkę maława ale już kupiłam nową.
Dziś idziemy na spacerek na nóżkach.
 
Ja tez ubieram małego lżej na spacerki, ma rajstopki, jeansy albo sztruksy body i bluzę a do tego lżejsza kurtkę! i spacerujemy na nóżkach już trwa to bardzo długo bo Oli musi się wszędzie zatrzymać i wszystko zobaczyć cóz taki urok spacerowania po nogach:-D
Natka jak tam Zosia???
 
Bedziemy trzymać. Ja też jeszcze mam kilka nadprogramowych kg po ciąży. Tez właśnie zaczynam dietkę i zobacze rezultaty. Tak ze 4kg jakby mi się udało. Bo do najniższej wagi sprzed ciązy to brakuje z 6 kg. W sumie grubsza o te 4- 5 kg jestem ale we wszytskich ciuchach sprzed ciązy chodze. Tzn w spodniach i spudnicach, bo bluzki ciasne w ramionach i w piersiach. Tylko spodnie moze troszkę bardziej opięte. No i brzuszek się troszkę wylewa. Ale mam nadzieje do lata zgubić to wszystko. :-D

A ja po ciązy tez wchodze w ciuchy ale ja zawsze byłam grubsza i przed zajsciem w 1 ciąże miałam 70 kilo i taka bym chciała być teraz wiec ostro sie biore do roboty jestem tak zawieta że tym razem dam rade i do lata bede taką miec wage.Zaraz m z pracy przyjdzie to jade rowerkiem sie przejechać.A jutro na siłownie bo mam przed nosem i to jeszcze za darmo 2 razy w tygodniu idiotką bym była gdybym niezkorzystała.A dodam że w pazdzierniku zaczełam sie odchudzać i przez miesiąc schudłam 11 kilo ale załapałam sie do pracy i przestałam sie odchudzać i przytyłam 2 kilo,wiec moge schudnąć i schudne.
 
reklama
nutka- a jak to zzrobilas ze schudlas 11kg przez miesiac?
ja schudłam przez ok dwa miesiace tez 10kg- ale to silownia, dieta,cw w domu:dry:
jeszcze chciałabym zrzucic nastepne 10kg, i w koncu powrocilabym do wagi sprzed ciazy:tak: chyba znowu ostro musze sie za siebie wziasc-bo ostatnio moj mężuś mnie rozpuścił.... tylko teraz jestem w holandii i niestety tu nie chodze na silownie:-(bo nie ma mi kto w tym czasie wiktorie pilnowac... ale mam rowerek, abrocket do brzuszków i chyba kupie sobie orbitek-może ktoś wie czy daje jakies efekty?
 
Do góry