reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam :-)
Ostatnio nie mam czasu zaglądać do Was, Nikola w ogóle nie chce żebym siedziała przy komputerze, chce wtedy na kolana , a jak już jest to rusza mi klawiaturę itd.
Już kilka razy zdarzyło sie tak ze wyłączyła mi komputer naciskajac coś na klawiaturze. Sama nie umiem tak robić :tak:. Nikola ostatnio poprawiła sie w jedzeniu posiłków, chętnie je zupy, obiady. A nawet ostatnio bardzo polubiła parówki dla dzieci. Wcinała tak jakby była bardzo głodna :-D
Korzystam teraz z Komputera póki Nikola śpi, ale pewnie zaniedługo sie obudzi, to bede musiała zmykać.
Mała chętnie sama pije mi herbatki z kupka niekapka z firmy LOVI , tylko ze ściągnełam silikonowy zaworek umożliwiający regulacje siły ssania, ponieważ nie potrzebuje już.
Kubek niekapek Lovi 150 ml 6m+ od SS (544186218) - Aukcje internetowe Allegro

Kurcze musze juz zmykać, bede póżniej :*
 
reklama
Witam.
Dzieki za cynk o ten kubek-niekapek jutro popytam w sklepach dla dzieci i kupię a jak nie to zamówie na allegro.
A my dziś byliśmy na szczepieniu.Mały strasznie się wyrywał ale jakoś zniósł te 2 ukłucia i dostał w nagrodę naklejkę Dzielny Pacjent. Nina ja szczepiłam przeciwko ospie u nas to kosztuje 150 zł. Mały waży 9900 i mierzy 75 cm.Jak lekarka usłyszała ile on je to się zdziwiła że taka kruszynka jest.
 
ja nie szczepie na nic oprocz tych podstawowych szczepionek,
narazie jeszcze nie dostalismy wezwania.

ja nie mam zamiaru latac za malym z piciem ale nie bedzie siedzial z piciem na karku w piaskownicy, bedzie chcial pic to sie napije i pojdzie spowrotem do zabawy.
 
No my też tylko podstawowe.Ale na tą ospę to nas pediatra nakierowała.Bo powikłania po ospie są okropne. A wezwania nie dostajemy tylko jak jesteśmy na szczepieniu to zawsze nam wyznaczają termin następnego.No chyba że maluch jest chory to wtedy dzwoni się i przekłada.Mój dziś o dziwo wypił sok z butelki - jestem w totalnym szoku:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
podczytałam i się wtrące na temat kubków
Alusia od 10msc pije z bidonu mamy dwa z canpola i TT -ona i ja wolę z canpola szybciej leci z TT trzeba mocniej zaciagnąć zeby sok poleciał Tyle ze jak upuści canpola to jest kałuża a z TT prawie nic
 
ja nie szczepie, a nadodatek gdybym znala teraz dziecko ktore jest chore na ospe poszlabym z malym specjalnie zeby teraz zachorowal (nie zebym byla sadystka jakas) , lepiej moim zdaniem jak dziecko zachoruje teraz niz pozniej pozatym u chlopcow jest mozliwosc bezplodnosci jesli przejda ja w poznym wieku dojzewania tak jak przy odrze chyba - nie jestem pewna z ta choroba akurat.
 
reklama
Aga to nie to że dziecko zachoruje ale to jakie są powikłania po tej chorobie.Mam kolegę który ma straszne blizny na twarzy właśnie po ospie.
A pozatym ja w życiu nie miałam żadnej choroby zakaźnej i mam nadzieję że mały też się uchowa.
Nina poczytaj może to Ci pomoże:
http://www.dlarodzinki.pl/artykul/czytaj/wirusowe-choroby-zakazne,98/
 
Ostatnia edycja:
Do góry