reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

kurcze to ja tak jestem uwalona tymi chlopami....czworo plus moj tatus piaty a ja jedna myszka mala :)
Aga, ja wiem ile jest roboty przy trojce dzieci zwlaszcza jak jeszcze ktores sa w wieku szkolnym :) To ze sobie z Wami pisze to tylko ze swojego biura bo akurat taka prace mam ze moge...w chalpy to nie ma szans zebym znalazla dwie minuty na pierdoly :) chyba ze jakies nie wiem, wakacje, wolne i urlopy to i owszem ale tak normalnie to czas mam wyliczony co do sekundy.
 
reklama
no wlasnie tak myslalam pawimi, a inne z 3 dzieci potrafia caly dzien na kompie siedziec jeszcze ludzi przeslawydawac!!!i wyszukiwac ich na ncie!!! masakra, chcialabym miec tyle czasy przy 3 dzieci.


Ja to Przy Mojej to nie mam kiedy siedziec przy komputerze, bo mi nie daje. A co dopiero mieć wiecej dzieci... Oszalałabym hehe

Agnieszka-- Obejrzałam filmik :) słodziutko sie bawili w ganianego, hehe

Nikola wczoraj o 21 zjadła kaszke i obudziła sie w nocy ok 1 zjadła mleko z kaszka ryżową tak jak mi doradziłyście i wyobraźcie sobie ze obudziła sie o 7.30 no w szoku byłam!!! Budziłam sie co trzy godziny ale nie dlatego ze nikola domagała sie mleka tylko tak z przyzwyczajenia :-) wstawałam :-D
Dzisiaj prubowałam ją ululać o 20 jakoś mi to poszło zasneła ok 21 , ale niestety po godzinie obudziła sie... i ponownie zasneła pare min po 23. Ona tak już ma...

hm... Widze ze Nikogo nie ma teraz... bo cisza nastąpiła.
Ja zwykle jestem tutaj rano albo poznym wieczorem, wciągu dnia to nie mam zbytnio czasu, tu sprzątanko , zakupy, obiadek, spacerek i tak na okrągło codziennie. To w takim razie zycze Kolorowych senków :*:-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka.A więc poszłam dziś do lekarza i diagnoza: grypa.Ale nie dało się tego uniknąć skoro wkoło mnie wszyscy chorzy.Oby tylko mały nic nie załapał.
 
widzialysciekiedys jak sie uczy roczne dziecko bawic w ganianego ? to zobaczcie :-D
wkoncu maly zajazyl i sie ganiali na okolo stolu :D ale radocha byla :-D

a widzialysmy, widzialysmy..:-) jak sie uczy bawic w chowanego tez hehe, przy dwoch starszych braciach mozna sie wielu pozytecznych spraw nauczyc:happy:, a filmik czadzik :)
 
reklama
aga na jedno piwko tylko ??:-D:-D ale dobra z Ciebie kobita...hehe,
nie moge uwierzyc ze to juz weekend, kurcze ten czas tak leci jak szalony - koniec stycznia mamy.:szok::szok::szok:
 
Do góry