reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
ja chce zmienic albo wstawic inny to tez pisze ze mam limit przekroczony !!! kiedys tak nie bylo.

no jest mecz polakow to poszedl do pubu pewnie jednego nie wypije a 3 ale poszedl i mam spokoj i wyjsciowke jutro heheh :D cwaniara jestem.
 
wywalilam zdjecia....i wtedy 3 weszly...cholera moj to nigdzie nie lazi, nawet go nie wygonisz :) jak tylko chwila czasu to sterczy przed swoim kompem jak dzieciol. Ale co ja sie skarze na moj facet na piwo nie chodzi haha!
 
Dopiero komputer włączyłam, jestem padnięta!:rofl2::rofl2::rofl2:
o 8 rano przyjechała moja mama i robiłyśmy jedzenie na jutro, potem jeszcze była msza za Oliviera, potem dokończyłam juz sama gotować i stroiłam pokój balonami!!! wypompowana jestem... w dodatku od wczoraj ząb mnie boli biore antybiotyk ale i tak cały czas cos tam czuje i dzisiaj z powodu tego zęba mało zjadłam rano wypiłam na to 2 kawy i mama przyniosła mi zupy grzybowej... wszystko zwymiotowałam... ale ciężki dzień dobrze, ze juz się prawie skończył!!!
 
reklama
Do góry