reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

wikus tez zjada sniadanko ze mna :-) ale herbatki z cytrynka jeszcze nie dawalam bo jak byl malenki to dostal uczulenia bo ja sie kiwi najadlam ale teraz juz sprobuje mu dac normalna herbatke z cytrynka bo u na tylko taka sie pije przez caly rok :-D
a co do chlebka z ziarnami to mozna tylko musisz byc pewna ze maly sie nie zaksztusi ziarnem wiec na poczatek lepiej moze buleczke, z maselkiem delikatnie posmarowanym chodz wiki zjada wszystko, wczoraj jadl kanapeczki z twarogiem i szczypiorkiem baaaardzo mu smakowalo :-)
 
reklama
Witam Was :-) długo mnie nie było, nie miałam czasu zaglądać do was, Nikusia zrobiła się bardzo ruchliwa, wszędzie mi wchodzi już obczaiła jak sie komputer wyłącza i ciągle mi wciska ten guzik, heh za fotel mi wchodzi, oczywiście na czworaka tak szybko pedzi, ze jak ide na chwile do kuchni po cos to ona juz jest w połowie drogi a kuchnie mam o pokój dalej, heh.
Ma już 2 zabki na dole, wcale mi nie płakała w nocy ani w dzień, spokojnie znosi ząbkowanie. Tylko ze hm... wczoraj dostała małego katarku i jest troszke niespokojna, nie mogła mi dzisiaj zasnać, popsikałam jej do noska ta wode morska i teraz juz spi spokojnie.
Od niedawna nikusia jada już obiadki z małymi kawałeczkami i nawet sie niektusi, bo jeszcze miesiac temu to dławiła sie,na sniadanie to daje owsianki albo kaszki, ale jeszcze chleba z masłem i z dodatkiem to jej niedawałam... nawet niewiem czy by sobie tym pojadła bo by pewnie jadła tak byle jak, hehe :-D chyba ze jak zje kaszke czy owsianke to pozniej mogłabym tak dac na sprubowanie zeby posmakowała czegoś nowego.
 
A mój jak zwykle o tej porze dokazuje w łózeczku:)i ślini ochrniac na szczebelki.Dziewczyny jak mu się podoba to klaskanie:)Klaszcze kiedy tylko może a jak jeszcze przy okazji ktoś patrzy na niego to ma pokaz gwarantowany:)
Celinka klaszcze zawsze jak ktoś jej zabrania coś robić, tak jak by chciała go przekupić.

Tak,chlebek można dawać.Czytałam że od 9 m-ca można tosty lub małe kanapeczki.A jak jest więcej ząbków to całe jabłuszko można dać do rączki.Jak to dobrze że nie trzeba trzeć cały czas.Mikołaj jak chce to sam ściąga z półeczki a ja wtedy mu obieram i jak zjada.Ostatnio prawie całe,tak mu smakowało.A,i bardziej niż chlebek lubi Hippolitki.I jak Bartek weźmie go na barana to trzyma się za jego uszy albo wali go po głowie.Acha jak chcecie a nie macie to możecie ściągnąć sobie książkę kucharską z Bobovity-fajne są przepisy.
Celinka uwielbia chlebek, za niego zrobi wszystko.
 
Byliśmy u lekarza jakiś wirus nam się przyplątał póki co początki ale trzeba działać,dostaliśmy leki i rozpoczynamy kurację.Dostaliśmy też skierowanie do neurologa bo Kuba nie siedzi zbyt sztywno a już powinien.:(Mam nadzieję ze wszystko okaże się być OK.Bo czołga się pieknie i na kolana staje.Czym oczywiście się popisał przed panią doktor.:)
 
Karolek tez uwielbia chlebek oto on P1000390.JPGP1000394.JPG a to cala trojka P1000391.JPG
 
Aga Salik dobrze będzie trzymam kciuki:)A Wikuś jak go posadzisz to siedzi trochę sam?Bo mój bardzo krótko i chce się kłaść na brzuszku a jak siedzi to i tak lekko do przodu pochylony.Chociaż dziś wieczorem posiedział trochę dłużej...Boję się tylko że wizytę wyznaczą mi za kilka miesięcy co jest pradopodobne naszej polskiej służbie zdrowia...
 
reklama
Mikołaj właśnie z zapałem przegląda słowniki pol-ang ang-pol.Może lepszy będzie z niego uczeń bo starsi to tylko tyle co w szkole.I mamy kilka programów do nauki na CD.Wczoraj kupiłam mu jeździk.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0175.jpg
    Zdjęcie0175.jpg
    67,3 KB · Wyświetleń: 20
Do góry