reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej:-)
Spóźnione życzenia dla milusińskich :-) i dla dzisiejszych milusińskich :-)

U nas też ziąb.ale byliśmy 2 godzinki na spacerku.trzeba się hartować......szuklałam małemu kurtki na teraz ale jeszcze nic nie am więc zamawiam na allegro bo już upatrzyłam....................zleciałam pół miasta i nic.............ale za to kupiłąm 3 ary skarpetek i superowe klocki małemu

A na 17 jade na basen z kumnpelką..............mały z babcią....chciałam ze sobą zabrać ....ale jakos sie boje tej wody niby ozonowana ..ale same wiecie
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja chcialam isc na spacer ale Nadia poszla w kie, drugi raz juz wiec chyba pojde w slady coreczki:tak: mialam sprzatac i gotowac obiad ,ale wale to 0 ide spac, po drzemce pojdziemy na spacerek;-)
ja tez kurtke juz zamowilam przez allegro, szalik mamy, tylko czapencje nowa i reczawiczki, moze jakies botki - ale to chyba HM:confused:
 
cisza ............... ?!?!?!?!?!?!?!

my po spacerku, zaczelo lac wiec zmylismy sie do siostry :-) teraz maly juz po kapieli i kolacji spi :-) bo przez ta pogode marudny jest no i te górne zęby :baffled: koszmar ....

ja juz mam wszystkie kurteczki i na teraz i zimowe, buciki tez :-) maly bedzie jezdzil w śpiworku i grubej kurtce :-) czpke i rekawiczki dostalismy od mojej sis z H&M z myszka miki słodkie i brązowe do kurteczki pasuja :-) oczywiscie dostalam tez po braciszku czapeczki i rekawiczki :-) no i grube spodnie z kabinezonu moze sie przydadza jak bedzie baaaardzo zimno.
 
Witam :) ostatnio mnie nie było, jakoś nie miałam czasu zajrzeć do was :)
Zimno i zimno, wczoraj kupiłam Nikusi kurteczkę jesienna, jest ciepła, na zimę to ma kombinezon, Czapeczkę tez kupiłam, jeszcze w buciki trzeba sie zaopatrzyć... Myślę ze zima będzie, jak już dziś mówili w radiu ze w górach spadł śnieg :szok: także nie liczę na poprawę pogody ...
Dzisiaj jest Pierwsza rocznica naszego ślubu, Mąż na kolacje zrobił lasagne :) mniam ale się najadłam... jeszcze winko czerwone do tego... no było miło i romantycznie :)
Nikusia dzisiaj była spokojna, razem z nami ucztowała nasze święto :-)
 
reklama
Witam!!!
Hej:-)
Spóźnione życzenia dla milusińskich :-) i dla dzisiejszych milusińskich :-)

U nas też ziąb.ale byliśmy 2 godzinki na spacerku.trzeba się hartować......szuklałam małemu kurtki na teraz ale jeszcze nic nie am więc zamawiam na allegro bo już upatrzyłam....................zleciałam pół miasta i nic.............ale za to kupiłąm 3 ary skarpetek i superowe klocki małemu

A na 17 jade na basen z kumnpelką..............mały z babcią....chciałam ze sobą zabrać ....ale jakos sie boje tej wody niby ozonowana ..ale same wiecie
Dołączam się do życzeń!!!!
Z basenem to też bym nie ryzykowała.

Witam :) ostatnio mnie nie było, jakoś nie miałam czasu zajrzeć do was :)
Zimno i zimno, wczoraj kupiłam Nikusi kurteczkę jesienna, jest ciepła, na zimę to ma kombinezon, Czapeczkę tez kupiłam, jeszcze w buciki trzeba sie zaopatrzyć... Myślę ze zima będzie, jak już dziś mówili w radiu ze w górach spadł śnieg :szok: także nie liczę na poprawę pogody ...
Dzisiaj jest Pierwsza rocznica naszego ślubu, Mąż na kolacje zrobił lasagne :) mniam ale się najadłam... jeszcze winko czerwone do tego... no było miło i romantycznie :)
Nikusia dzisiaj była spokojna, razem z nami ucztowała nasze święto :-)
U nas też zimno i wieje. My na jesień mamy kurteczkę i kamizelkę taką grubą jak kurteczka zimowa, wczoraj się przydała. Dzisiaj 10 stopni jest, więc na spacer nie idziemy.
Katar nadal męczy, byłyśmy w piątek u pediatry prywatnie, 150 zł zostawiłam, dał leki, drugie 150 zł i nic nie pomagają. Nie chcą przepisać antybiotyku, bo oskrzela i płuca czyste osłuchowo:wściekła/y:, a to już 3 tydzień. Dadzą antybiotyk jak dostanie zapalenia płuc, albo uszu:confused::wściekła/y: Na szczęście zaczęła jeść mleko i kasze:-D:rofl2:
Ząbka nadal nie mamy, zaczynam się martwić.
 
Do góry