reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Dziekujemy za życzenia.Dzis mamy loterie fantową i zabawe ide z dzieciakami ciekawa jestem co wylosują aby nie jakies zwierze ani gołebia bo co ja z tym zrobie,dziewczyny troszke potańczą a my nieidziemy na zabawe bo mąż do pracy na 6 idzie i tak niemamy z kim dzieci zostawić.Mam pytanko pliła któras w centralnym BRYKIETEM DRZEWNYM bo my sie nad tym zastanawiamy ale niewiemy czy to dobre jest.Tansze od miału o 160zł na tonie wiec cenowo sie opłaca niewiem jak z kalorycznoscią.Doradzcie.
 
ale u nas zimno tylko 10 stopni wczoraj było 15 :-( jejku .... juz wczoraj pochowalam wszystkie letnie ciuszki i wyjelam zimowe sweterki , rajtopki i kurteczki no i cieplejsze czapeczki.... brrr... czemu to lato tak szybko uciekło ... ?
 
Witam. U nas też straszny ziąb - 11 stopni.Na dodatek mały ma katar i nie chce spać.
My również dołączamy się do życzeń dla dzisiejszych jubilatów.
 
U nas też potwornie zimno dziś wyciągnęłam z szafy kombinezon Kuby jeszcze z miesiąc pochodzi dobrze że jak był malutki moja mama kupiła większy bez niego by zmarł mi maluszek a tak jeszcze opatuliłam go ciepłym kocykiem i pospacerowaliśmy troszkę.Kuba coraz ładniej sam siedzi dziś przeturlał się i podpełzał do półki dodatkowo psa głaskał jak siedział na kolanach babci i był strasznie zadowolony z tego.
 
Dla Thomasaka i Wiktorki wszystkiego naj,naj na kolejne miesięcznice:-)
W związku z tym że tak zimno zrobiło się mam do Was pytanie.W co ubieracie maluszki na noc?Ja cały czas zakładam mojemu body na krótki ale w nocy czasem się kręci,odkrywa i rączki całkiem zimne ma.Dzisiaj założę mu na długi body.A czy założyć na nóżki śpioszki lub jakieś spodenki?Czy wystarczy tylko te body?
No i wczoraj okres dostałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pierwszy raz.A jest któraś która jeszcze nie dostała?

Slicznie dziekujemy za zycenia. Ja tez dopiero przedwczoraj dostalam@ pierwszy raz. Troche tak dziwnie, odzwyczailam sie:-D
 
My po loteri na szczescie dzieciaki nie wygrały żadnych zwierząd.Potanczyły sobie Amelak poskakała,najbarzdziej Amelce podobały sie switła kolorowe.Mały aniołek niechce spać tylko płacze ,chce żeby ją pokołysać,bede twarda niedam sie złamać.Dobranoc dziewczyny.
 
reklama
Hej dziewczyny, boże jak mnie tutaj dawno nie bylo, a to za sprawą przeprowadzki- jest super, o jej wkońcu sami, !!!!!!!!!! i odrazu porawiły sie relacje z moim mężem, obiadki i te sprawy:)
Z a tydzień wylatujemy do bułgarii, jakies sprawdzone porady aby dzieckjo lepiej zniosło lot?????????????????? będe wdzieczna za porady ,bo jakoś nie wyobrażam sobie pisku przez 3 godziny!
no i kacperek nie ma jeszcze ani jednego ząbka, gorzej jak zacznie ząbkowac za tydz w bułgarii- koszmar!
ja leciałam ostatnio 2h Małej dałam czopek VIBURKOL i przy starcie i podczas lądowania dawałam cycusia Trzeba dawać dziecku pić żeby wyrównać ciśnienie
 
Do góry