reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A ja wczoraj w nocy dostalam @ więc wszystko u mnie OK:)Mój Kubasek wczoraj zasnął o 20 i spał do 7 rano,dostał butlę i śpi daloej z tatą zadowolony z siebie:)U nas dziś znów zimno idę dziś na próbną fryzurę i później na przymiarkę sukienki mam nadzieję że już wszystko będzie OK.
 
reklama
wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji 8 miesięcznicy dla Martynki,Wiktorka i Kacperka od Mikołajka z mamą
 

Załączniki

  • 49s.gif
    49s.gif
    45,3 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
collage.jpg



GABRYSIA dziekuje za zyczenia:tak::-D

u nas jako tako po niwdzieli z TATA Kokunia nie dawała mu zyc a dzis rano zaprowadził ją do przedzkola ale sie cieszyła i POJECHAŁ na kolejny tydzień
u na ziąb jak diabli Kurtke wyciągłam brrrrrrrrrrrrrrrrr
Gabisia niby lepiej mamy 4 ząbek :rofl2: jest juz pogodniejsza troche sie sama bawi mam nadzieje ze juz to co słe za nami:angry::baffled:

podrawiam znad kawusi;-)
 
Myszorka a c az na tydzien wyjechal ?:szok:, jakiesz szkolenie ma maz czy co?. Biedna sama siedzisz...nie dziwie sie ,ze masz czasami doliny.
Ja teraz majac Nadie chyle czola przed marynarzowymi, facet znika na 9msc, choroba nie choroba, @, zima, mrozy a kobita sama z dzieckiem:-(Oj ciezko maja niektore:confused:
Ja wygralam walke z wirusisiekm po 2ch dnaich, wiadro rutinoskorbinu i pol kg wapna, gripex na noc i calkiem beret dzisiaj a kiepsciutko ze mna bylo w sobote...:crazy:
 
Ewa jak było na weselu ??? Jak sis poradziła sobie z Kubusiem ???
Aga ogólnie było ciężko. Kubek zjadł przez ten weekend z butelki ... taa daam... 5ml mleka :szok:
Pojechałam jak go nakarmiłam w sb ok 14, potem jadł kaszki, zupkę itp. Ale głównie żył na kaszce mleczno ryżowej podawanej łyżeczką, nawet w nocy. Potem ja nad ranem go nakarmiłam i byłam z nim do niedzieli w południe, a potem poprawiny. Nakarmiłam go przed wyjazdem, a potem znów kaszka lyżeczką, zupka ze słoiczka. I soczki. I jakoś zleciało.
 
"Myszorka a c az na tydzien wyjechal ?:szok:, jakiesz szkolenie ma maz czy co?. Biedna sama siedzisz...nie dziwie sie ,ze masz czasami doliny."



niestety ale na caluski tydzień i to juz od 1 wrzesnia go nie ma tylko w niedziele !!!!!!!!!
ciezko ciezko jest tymbardziej ze Koko do przedzkola zaczeła chodzić no i ta nieszczesna choroba ale hmmmmmm jestem DZIELNA;-);-)
 
ewus to dobrze ze jakos przezylisie a powiedz mi jak ty sie bawilas ??? masz jakies fotki pochwal sie :-D :tak:

myszkorka dasz rade najgorsze juz za wami, gratuluje nastepnego ząbka :-)

anja dobrze ze szybko uporałas sie z chorubskiem !!! ;-)

Wikus dziekuje za życzenia :-)
 
reklama
Dzień dobry.U nas nadal ziąb.Na szczęście katar powoli odpuszcza.
DOŁĄCZAMY SIĘ DO ŻYCZEŃ DLA KACPERKA MARTYNKI I WIKTORKA- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ.
A mały znów się nie wyspał i teraz marudzi.
 
Do góry