reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziuba aż mi się żal zrobiło Ciebie i szkraba... Takiemu maleństwu to nigdy nie wiadomo jak pomóc, ja to bym spanikowała, mieszkam niedaleko szpitala, to pewnie ja bym tam poleciała szybko poprosić o pomoc. Ja mam tylko czopki paracetamol dla niemowląt, ale jeszcze ani razu go nie użyłam I DOBRZE!!! Nie chce żeby moja tak męczyła się, bo ja jestem bardzo wrażliwa i chyba bym płakała razem z nią. eh...
Ale jak narazie jest w porządku :-) i niech tak pozostanie jak najdłużej.
A powiedzcie mi co trzeba mieć jeszcze w domowej apteczce tak na wszelki wypadek?? ;-)
 
reklama
Dziuba aż mi się żal zrobiło Ciebie i szkraba... Takiemu maleństwu to nigdy nie wiadomo jak pomóc, ja to bym spanikowała, mieszkam niedaleko szpitala, to pewnie ja bym tam poleciała szybko poprosić o pomoc. Ja mam tylko czopki paracetamol dla niemowląt, ale jeszcze ani razu go nie użyłam I DOBRZE!!! Nie chce żeby moja tak męczyła się, bo ja jestem bardzo wrażliwa i chyba bym płakała razem z nią. eh...
Ale jak narazie jest w porządku :-) i niech tak pozostanie jak najdłużej.
A powiedzcie mi co trzeba mieć jeszcze w domowej apteczce tak na wszelki wypadek?? ;-)
Ja w apteczce mam wapno,wit.c,lakcid,smectę,panadol dla dzieci żel na dziąsła no i oczywiście gaziki,wodę utenioną,nadmanganian potasu,sól fizjologiczną,Nasivin dla dzieci,krople antyalergiczne dla dzieci(kiedyś Kuba brał z przepisu lekarza więc jeszcze zostało)i to chyba było by na tyle...
 
mamy drugi ząbek :-) :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Gratulacje a unas jeszcze niema.

My po kosciółku ,Amelka spi,po południu do siostry jedziemy.Pogoda beznadziejna zimno i zaczyna padac a wczoraj słoneczko swieciło i 28 st było.

Dziewczyny może do pracy pójde,mieszkam koło szkoły i potrzebują pomocy do kuchni bylam u dyrektora to powiedział ze nieobiecuje ale ma mnie na uwadze.Trzymajcie kciuki żebym pracowała wszystkie wikedy wolne i praca zawsze na rano ,super mają prace w szkole.

Jesli niedostane sie do szkoły to narazie nieszukam pracy ale tak blisko i nieskorzystac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry