reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Jagna ja kupiłam do odciagania z noska fride,kocówke kłade do noska i wężykiem ciągne (ustami )fajna sprawa,jeszcze fajniejsze jest do odkurzacza ale drogie.
My mamy aspirator nose frida, ale jak go mała widzi to od razu zaczyna płakać.

Witam z rana!!
U nas ok, katarek jest jeszcze ale opanowany. Wczoraj byliśmy u brata męża na obiadku. Celinka była grzeczna, jak brat męża albo jego żona czegoś jej zabraniali to siadała na podłodze i biła im brawo:rofl2: Ale najlepszą atrakcją okazał się szczeniaczek labradora:-D. Wieczorem Celinka zasnąć nie mogła, a rano wstała o 8:30.
I zdjęcie Celinki:rofl2:
GRATULUJEMY ZĄBKÓW!!!
 

Załączniki

  • IMG_2043.jpg
    IMG_2043.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 18
dziekujemy za gratulacje, i gratulujemy Aluni pierwszego ząbka :-)

nocka tragiczna pogoda dzisiaj do dupy bo w nocy byla burza i od tamtej pory leje i leje ileje !!! masakra !!! wiki drzemie jak wstanie jedzemy na zakupy puki J jest w domu bo sama to dzisiaj chyba nosa z domu nie wystawie !!! a wczoraja tak ładnie bylo caly dzien bylismy w parku, a dzisiaj leje, no ale co zrobic wkoncu to juz jest wrzesień...

natka 86 sliczne zdjecia a mala naprawde cudna jest i taka duza juz eh eh ....
 
Witam Kobietki.U nas wczoraj był skwar taki że nie było czym oddychac a dziś z kolei pogoda byle jaka,rano lało a teraz wygląda jak by miało lunąć w każdej chwili.Ja Wam powie że póki co to nie mam o czym pisać odnośnie Kubusia.Kryzys zupkowy minął maluszek wcina zupki ze smakiem,śpi w nocy ładnie,w dzien nie marudzi nie płacze takie kochane pogodne dziecko z niego się zrobiło:)Mam nadzieję że nie zapeszę i się nie zmieni.W tym tygodniu muszę iść i kupić mu jakieś półśpiochy i śpiochy bo w samym body to już chyba nie bardzo żeby w domku chodził bo tak jak dziś na przykład jest naprawdę dużo chłodniej.Mam dziś jazdę brum brum:)Wcześniej na bazar powinnam skoczyć ale przez pogodę to chyba dopiero jutro pójdę.
 
reklama
Witam :-) U mnie też nic nowego... Nikola dalej ząbków nie ma, siedzi, raczkuje, czasami uda jej się stanąć na nóżkach...
Dzisiaj jest taka okropna pogoda, ze jestem skazana na siedzenie w domku z Małą, mąż w pracy jest. Mała teraz śpi, a ja za niedługo pójdę jakąś zupkę zrobić. Tak patrze teraz w allegro na wózki spacerowe, mam wózek taki wielofunkcyjny ze można zrobić z tego wózek spacerowy, ale jest strasznie ciężki i muszę ściągać koła żeby zmieścił się do bagażnika, heh. i chciałabym kupić wózek spacerowy a żeby składał się podobnie jak parasolka. No jak narazie się rozglądam, na zimę będę miała ten co mam, a na wiosnę kupie jakiś lekki i łatwy w składaniu :-D
 
Do góry