reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A u nas był w miarę spokojny dzień,Kubas się nie denerwował nie marudził i nie płakał.:-):-):-)Tzn pod koniec dnia jak spał i do kąpieli go budziłam to troszkę marudził ale krótko.Bunt na zupki u nas trwa nadal może następnym razem więcej kalafiorka mu dam?Raz jak mu tak ugotowałam to mu smakowało_O służbie zdrowia mi nic nie mówcie dzis 2 razy musiałam lecieć do szpitala po wynik RTG bo wczoraj mi powiedzieli że będą po 10 a jak poszłam to że po 12:wściekła/y:Jak bym nie miała nic lepszego do robienia tylko łażenie po szpitalach.Coś mi tam niestety nie za bardzo wyszło ale jeszcze muszę iść z wynikami do internisty i chyba da mi jakieś skierowanie do ortopedy tak myslę.A Kubas dziś wcinał kaszkę z Nestle po 6 miesiącu 3 owoce i zadowolony był bardzo.Martwią mnie tylko te zupki bo chodzi też o to żeby dziecko tego miąska dostało a ja mu w zupkach daję.Sam nie pogryzie bo ma tylko 2 ząbalki i to nie za duże...Nadal łobuziak szaleje i spanie mu nie w głowie.Kurde znów się rozpisałam...
 
reklama
witam
ja dzisiaj jestem nie żywa!!!!!!!!!!!!!!!!

GABI SZALEJE
płacze i nie śpi
tylko ze mną jak jej zniknę z oczu to WRZASK!!!

chyba zęby jestem daleka od faszerowania lekami ale juz nie moggłam dałam jej eferalgan śpi os poł godziny
 
Witam się po powrocie. W końcu w domu. W Wiśle fajnie było, ale w domku lepiej. No i oczywiście stwierdzam, że na następne spotkanie jadę bez dzieci !! Znaczy dokładnie o Kubę się rozchodzi. Ogólnie spoko, ale wyszaleć się nie można było. Choć z drugiej strony ni emogę narzekać, bo gdy impreza przeniosła się na zewnątrz to spał w wózku spokojniutko i nie przeszkadzały mu nawet decybele z głośnika. Ale jednak nie mogę powiedzieć, że wypoczęłam.. NIestety. A potem po Wiśle pojechaliśmy po Juleczkę i w drodze powrotnej na autostradzie zepsuł się nam samochód i zamiast w ndz dojechaliśmy do domku w poniedziałek.
Dziś kupiłam Kubie Baby Oragel , co mi esti poleciła. Jesus, jaki on silny ! Kubek darł się wniebogłosy jak mu do buzi wsadziłam:szok:Mnie też średnio "smakuje" . Ale fakt - działanie znieczulające ma i to spore :tak::tak:
A Kubek sobie poprzygryzał wargi ząbkami aż mu krewka leciała. Nie wiem czy podczas raczkowania czy może gryzie wargi jak go dziąsełka swędzą??
esti, super że Oliś nauczył się siadać. Kubek w końcu pełza po całym domu :-D Baardzo się cieszę.. choć z drugiej strony nie ma miejsca gdzie by nie wlazł i udało mu się już wejść do łazienki i possać mopa :crazy: POtem musiałam mu robić dezynfekcję. Ale to z powodu mojego niedopilnowania bo akurat rozpakowywałam walizkę Julci ze szpitala.

Dziuba, co do smoczków to Kubek ma już trzeciego.
Aga, co jest Wikusiowi?bo chyba nie doczytałam
Nutka, dałaś Wiktorię do przedszkola ??
klik, śliczny ten Twój Aniołek
 
€CYT;Nutka, dałaś Wiktorię do przedszkola ??
klik, śliczny ten Twój Aniołek

Tak i moja niunia jest zadowolona,a przeczkole mam 2metry od domu. Za 5 godzin pobytu w prz z sniadaniem i obiadem płacic bede 50 zł na miesiąc.Została w grupie 5latków nawet ksiązki ma .Melcia spi ,a ja wczoraj posortowałam łachy letnie pochowałam a zimowe i jesienne powyciągałam.(moje dzieci niemają rajstop ani skarpet,wiec w poniedziałek na zakupy wyruszam)lata to chyba już niebedzie!!!!!

Kiki piekna dziewczynka ma cos w sobie cos takiego że nieumiem wyrazic,uwage przycioga na długo.

Wczoraj był pechowy dzien bateria od wanny sie popsuła(normalnie dziura sie zrobiła)trzeba kupić nową,i mało tego z automatu woda leci pod spodem,ale całe szczescie że na gwarancji jeszcze jest.
 
Ostatnia edycja:
Witam :* Dzisiaj wstałam ok 6 tzn. Nikola zrobiła mi pobudkę, no rzadko się zdarza żeby tak wcześnie wstawała, zazwyczaj tak ok 8. pobawiła się troszkę a teraz znowu śpi a ja chyba już nie zasnę...

No a już miałam napisać gdzie są wszystkie mamusie które pisały wcześniej bo tak trochę mało wczoraj nas było :-)

ewa_adu Tobie to dobrze, poimprezowałaś sobie mimo ze miałaś przy sobie Kube, no to zawsze jakaś rozrywka :-) ale wiem ze to nie to samo jakbyscie byli bez dzieci ;)
ile ja bym dala żeby gdzieś pójść na jakaś zabawę, potańczyć z mężem :tak: hehe, no ale nie mam komu zostawić malej, teściowie maja 3 letnia dziewczynkę to nie chce im jeszcze sprawiać kłopotu, no a moi rodzice, to pracują w weekendy. No ale za niedługo będzie pierwsza rocznica ślubu to na pewno gdzieś pójdziemy na jakaś kolacyjkę, a Nikusie zostawimy chrzestnej na pare godzinek :-D

nutka13 wczoraj byłam w sklepie z dziecięcymi ubrankami, szukałam jakaś jesienna kurteczkę dla Nikusi i czapeczki, to nie mieli jeszcze, a gościu powiedział ze jeszcze będzie ciepło to jeszcze nie maja... ehh... ale u Nas ostatnio były wieczory chłodne, ze jak gadało się to aż para z ust leciała...
No ale teraz rzeczywiście troszkę zrobiło się ciepło, przecież u mnie na Slasku dzisiaj ma być 27 st. , w weekend tez tak ma być, to jednak wstrzymam się z zakupami :-)
 
Ostatnia edycja:
witam
ja dzisiaj jestem nie żywa!!!!!!!!!!!!!!!!

GABI SZALEJE
płacze i nie śpi
tylko ze mną jak jej zniknę z oczu to WRZASK!!!

chyba zęby jestem daleka od faszerowania lekami ale juz nie mogłam dałam jej eferalgan śpi os poł godziny

Oj współczuje Ci myszorka, pewnie przez te ząbki, moja jeszcze nie ma ząbków ale jak będą jej juz rosly to tez taka będzie, aż się boje co ja będę miała za noce nieprzespane. ehhhh
 
witam
ja dzisiaj jestem nie żywa!!!!!!!!!!!!!!!!

GABI SZALEJE
płacze i nie śpi
tylko ze mną jak jej zniknę z oczu to WRZASK!!!

chyba zęby jestem daleka od faszerowania lekami ale juz nie moggłam dałam jej eferalgan śpi os poł godziny

skad ja to znam kolejna noc nieprzespana,mam serdecznie dosyc !!! ja mam bobodent i dentinox-gel ale bede musiala kupic ten baby oragel skoro on taki dobry jest.
 
Oj jesien idzie u nas to napewno, wczoraj kupilam Lenie kurteczke jesienna i buciki, a teraz szok za kurteczke Disney'a zaplacilam 20zl! normalnie ledwo zdazylam chwycic tak ludzie sie rzucili - promocja byla.Bo na zime juz taka porzadna mamy jednak kombinezon - jest jeszcze dobry takze nie ma co sie go pozbywac.Po Misiowym jogurcie Mala jak najbardziej w porzadku ( niedawalam jej ich bo myslalam ze one maja mleko Nan albo podobne a takie Lenie nie pasuje, a tam jest zwykle pelne!), wiec z danonkow rezygnujemy( chociaz mala zjadla je zaledwie 3 razy).
Mam problem bo moja "mala" kruszynka nie chce w wozku siedziec, nie mozemy chodzic na spacery po ludzku, bo odkad nauczyla sie wstawac( i z2 kroczki zrobic) nie chce siedziec, a isc przeciez nie umie - chcialaby na czworaka pewnie.Szkoda ze nie mamy gdzies blisko placu zabaw:no:.Aaa no i lena ostatnio jakies dziwne dzwieki wydaje takie piskliwe( kiedys juz tak robila ale teraz tojuz sama siebie przechodzi).No i u nas chyba na tyle - przeszlam "1 etap" w pracy.
 
reklama
dziewczyny kiedy moze dziecko jesc juz paluszki ??? sa one niezdrowe ??? bo ja dalam wikusiowi pol paluszka tyl;ko nie do raczki po kawałeczkach i super sobie z tym poradzil,
aaa i kiedy moze owsianke taka normalna tylko na jego mleku ugotowana ???
 
Do góry