reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

no ja daję zwykłe kukurydziane... a nie chce za bardzo urozmaicać malej piosiłków bo ona i tak duża, więc chyba nie potrzebuje dodatkowych biszkoptów itp...
 
reklama
wiki dostaje takie pałeczki kukurydziane ale flipsy kukurydziane tez jadl wlasnie teraz ma w rece palke i nie wie co sie z tym robi niby wklada do buzi ale to jak zabawa wyglada a nie jak jedzenie :-)

moge isc prywatnie tylko musze znalesc hematologa dzieciecego prywatnie.... i juz nie chce zeby go kluli kurde bidulek ....
 
Niemoge miejsca sobie znalesc jakos cicho w domu bez Wiktori aż sie poryczałam niech już ta 13 bedzie.A jak to jest z kaszą jeczmienną i gryczaną od kiedy bo nigdzie niemoge znalezc,Amelka tylko ryż wcina.
 
nie wiem dziubus nie powiem ci tego najlepiej jak bys lekarza zapytała, wiki tez duuuuzy jest panie dzisiaj sie dziwily ze on ma tylko 7,5 miesiaca :-) a je juz bardzo duzo roznych rzeczy. a twoja nadal na cycusiu ???
 
wiki dostaje takie pałeczki kukurydziane ale flipsy kukurydziane tez jadl wlasnie teraz ma w rece palke i nie wie co sie z tym robi niby wklada do buzi ale to jak zabawa wyglada a nie jak jedzenie :-)

moge isc prywatnie tylko musze znalesc hematologa dzieciecego prywatnie.... i juz nie chce zeby go kluli kurde bidulek ....

A moją niunie kłują co dwa miesiące,teraz bedą może troche żadziej.
Salik agniszka wiem jak to boli bo ja zawsze rycze razem z Amelką i chce aby zawsze był to już ten ostatni raz.
 
Ostatnia edycja:
W itam!wczoraj nie pisałam jak rok szk.Więc, Zuzia jest już średniakiem bo w 4 kl.Mam nową wych-od przyrody.Bardzo szybko jakoś to rozpoczęcie poszło-20 min.apelu i spotkania z wychowawcami.Dostali plan lekcji,Bartek wkurza się że ma 4 razy na 8.0 i tak dużo lekcji.Za to Zuzia zadowolona-ma 3 razy na później,w-f wreszcie na dużej sali(bo mają małą też)
A Miki coraz szybciej raczkuje i trzeba na niego uważać i najlepiej to siedzieć z nim.
 
Mojej przedwczoraj przez cały dzień łzawiło jedno prawe oczko, a wczoraj już w ogóle teraz też już nie łzawi. Wcześniej też tak zdarzało się, ale rzadko... To nie wiem od czego to mogło być... może jakaś alergia....hm??
 
A może po prostu czasem rączką sobie potrze oczko i dlatego?Jakby była alergia to by się raczej utrzymywało dłużej.Ja przynajmniej tak mam.


Pewnie masz racje, bo jakby to była alergia to by to łzawienie trwało kilka dni a nawet dłużej, no jak rzeczywiście przecierała raczka to oczko to by łzawiło cały dzien ? A nawet nie zauwazyłam zeby tak robiła, a sprawdzałam czy ma coś w tym oczku i nic nie było... No zobaczymy jak znowu powtórzy się taka sytuacja to wtedy pojde do lekarza :-)
 
reklama
a moze ja zawiozo gdzies ??? ale to pewnie te by lzawilo caly czas ....

wiki juz spi , ja ledwie zyje po dzisiejszej nocy i dniu, wiki w nocy budzil sie co 20 minut a w ciagu dnia nie chcial zasypiac bo te zeby tak go bola ... slini sie strasznie i bardzo poplakuje .... i ca;y dzien sie tulił do mnie i spal ze mna w ciagu dnia ale w nocy nie ma bata musi spac w lozeczku swoim mam nadzieje ze dzisiaj juz nie bedzie tak zle, szkoda mi go ze tak go boli strasznie ...
 
Do góry