reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

i wiecie co? jestem w szoku jak szybko takie maluszki się uczą- przez 2dni Majka podłapała,że babcia jest na każde jej najmniejsze nawet niezadowolenie i teraz próbuje mnie sterroryzować. od wczoraj oduczam Maję, że jak pisnie czy tupnie nogą to ja zaraz wezme ją ręce. i powiem Wam, że nie jest łatwo! ale bedę konsekwentna...
 
reklama
i wiecie co? jestem w szoku jak szybko takie maluszki się uczą- przez 2dni Majka podłapała,że babcia jest na każde jej najmniejsze nawet niezadowolenie i teraz próbuje mnie sterroryzować. od wczoraj oduczam Maję, że jak pisnie czy tupnie nogą to ja zaraz wezme ją ręce. i powiem Wam, że nie jest łatwo! ale bedę konsekwentna...

Oliskowi wystarczy jeden dzien z babcia....a ja potem przez 2, 3 dni oduczam go tego........ech
Ja chce wrocic do pracy bo nudzi mnie siedzenie w dom, teraz jest super cieplo..cale dnie na podworku.........ale zaraz przyjdzie jesein i zima i chyba udusze sie w 4 scianach.Nie ukrywam tez ze te pare groszy sie przyda:tak::tak:
Kocham Oliska najbardziej na swiecie ale to nie oznacza ze musze siedziec calymi dniami w domu....szczesliwa mama to szczesliwe dziecko...a Olisiek jest takim dzieckiem ze mu z kazdym dobrze
Ja szukam na 1/4 etatu wiec top byloby 2, 3 razy w tygodniu po 3-5 godzin dziennie.Wiec troche sie wyrwe, pojde do ludzi i Olisek bedzie mial duzo mamusi
Jak to sie mowi...........'".wilk syty i owca cala":tak::tak::-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
pomysł z pracą na 1/4 etatu jest całkiem ciekawy, ja też nie chciałabym iść od razu na cały etat. wiem też, że takie oderwanie sie od domowej rzeczywistości jest dobre i dla rodziców i dla dziecka. trzeba "tylko" postarac sie o dobrą nianię, a z tym bywa niestety różnie. Pracowałam jako niania i niesety przyszłym kandydatkom na opiekunkę do mojej córki postawię wysoką poprzeczkę.
 
A ja nie pracuję od czasu skończenia szkoły i ciągle nic nie mogę znaleźć.Chciałam wstawić fotki małego z cyfrówki ale nie chcą zapisać się na forum.Wiecie może dlaczego i co mam zrobić?
 
ja podobnie jak aOlA narazie jestem za granica i tutaj jestem z córeczką, po powrocie do kraju zamierzam iść do pracy tak na 1/2etatu... ale kiedy to będzie.. mała już chyba do przedszkola pójdzie:crazy: chociaż w domu mi się już nudzi, wolałabym byc między ludzmi jednak bałabym się zostawic wiki z nianią, bałabym się że przegapie jej pierwsze kroki itp.
 
reklama
tak tak zmieniłam fryzurke, 2 dni po slubie pobiagłam do fryzjera hihihihi
Jezu ile mam załatwiznia ze zmianą nazwiska, tym bardziej ze mam firme i wszystko musze zmieniac, sady, ksiegi wiczyste, działak ,firma itd itd, masakrraa, głowa pęka.
Jeśli chodzi o pomoc moje mamy to nie żałuje ze sie wyprowadzam bo moja mama mi w niczym nie pomagała, wiec i tam dam sobie rade:):):) buziaki
 
Do góry