reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

u nas to samo-Majka lubi zdejmować i czapcię i skarpetki. Szczególnie jak zdjemie czapkę to jest baaardzo zadowolona :-) może wtedy spróbowac jak smakuje, hihi :-)
 
reklama
bidulka moja strasznie dziś płaczliwa, na krok nie mogę jej zostawić bo zaczyna płakać. i tak juz sobie myślę, że może to nie wina ząbków tylko po prostu mam taka małą księżniczkę-beksę??? ehhh niech już te zęby wyjdą !!!
 
Witam!!!
Celinka skarpetki i buciki toleruje, a wczoraj dostała od dziadków takie małe, śliczne adidasy rozmiar 19 i wcal;e nie są zbytnio zadurze, może z pół centymetra. My z mężem mamy rozmiar 41, to też nie mały. Co do czapki, to ostatnio ściąga na potęge.
 
witam :-) widze ze sa nowe mamusie witam wszystkie :-) wklejam fotki jesli kogos interesuja nowy fotelik P1000313.JPG i nowe mieszkanko P1000321.JPG to jest korytarz z tym lukiem duzy pokoj i od lewej lazienka i spizarka P1000315.JPG to kuchnia
 
znowu korytarz P1000314.JPG i plytki do lazienki na sciane pod spodem widac troche paneliP1000324.JPG
i wszystkiego najlepszego jesli ktores malenstwo obchodzi jakas miesiecznice:-):-) zaraz troche doczytam co tam napisalyscie:tak:
 
znowu korytarz Zobacz załącznik 89644 i plytki do lazienki na sciane pod spodem widac troche paneliZobacz załącznik 89645
i wszystkiego najlepszego jesli ktores malenstwo obchodzi jakas miesiecznice:-):-) zaraz troche doczytam co tam napisalyscie:tak:
Ładne mieszkanie, ale jeszcze dużo pracy przed Wami:-).
My się budujemy, ale idzie to nam jak krew z nosa narazie fundamęty stoją i tak zostanie do następnego roku:wściekła/y:, bo utwardzić się mają.
 
witam was kobitki, troche podczytalam ale w sumie to nie bardzo mi sie chce.

wiki nosi rozmiar butow 19-20 to zalezy jakie butki a ja tez nie kupuje bo wszystko mam po Kacperku naszym. i ubieram jej malemu w chlodne dni bo na same skarpety to za chlodno czasem a on nienawidzi kocykow !!! ma po kim miec duza stope bo J ma 49 a ja 38-39 moze pojdzie po mnie chociaz watpie heheh :-)

kasiu - joasiu :D:D:D mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a co do spotkania to ja ci dam jeszcze znac wiesz bo nie jestem pewna na 100 % czy to wypali ja sama z malym itd :-D jeszcze mozna dzidzie zapytac bo ona tez nie mieszka daleko bo w wadowicach wiec wiesz mozna sie w 3 spotkac ja jestem za w kazdym badz razie.

u nas upal ze glowa boli ja u rodzicow jestem bo oni pojechali w gory i moich siostrzyczek pilnuje zeby nie nawyrabialy nic.
 
reklama
Do góry