reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Momi ja juz dawno nie spię, nadrabiałam własnie zaległości :-) tyle stron nadrukowałyscie...
Bardzo sie ciesze, że coraz więcej dziewczyn do nas dołącza... jak to mówią w kupie ;-) raźniej.
sylka doskonale wiem co znaczy uciekać z kompa przed kimś, mnie strasznie mama pilnuje a po południami mężuś.
 
reklama
No to super Pumi jedz i sobie poplywaj w basenie, ja w gdansku moge sobie poplywac ale w..kaluzy chociaz nie wiem co lepsze 130F-50C w Chicago w sloncuczy deszcz w Polandzie, chyba wole jednak deszcz.;-)
Wczoraj wieczorem chlipalam w fotelu, bo zmeczona i glodna, rozdrazniona, nie chcialo mi sie pichcic, moj facet zaczal 100 pytan do czemu placze? czy to on?czy dziecko? czy.... ??blabla nie kuma, ze kobita w ciazy jest tak wrazliwa ,ze moze zaczac plakac przy prognozie pogody, tak mnie tymi pytani rozdraznil,ze brzuch rozbolal tylko, jedyne co moglam to polozyc sie spac, no cuz sa takie dni, a faceci tego nie kumaja:wściekła/y:
 
Witam. ja wlasnie niedawno wstalam.Dzisiaj mialam okropny sen w nocy obudzilam sie z potwornym krzykiem bo snilo mi sie ze leze cala we krwi a ktos probuje mnie udusic brrr. Pumi jedz z dala od ludzi odpocznij sobie poplywaj. ja tez nie lubie zatloczonych miejsc. u mnie pogoda znow do kitu wtedy chce mi sie strasznie spac i nic mi sie nie chce:no:
 
A ja tam lubię jak jest dużo ludzi. :p
Właśnie wróciłam z łikendu z omc małżem, byliśmy u jego rodziny i na włościach, żarłam malinki z dzikich krzaków! :)
Brzuch mi pooowoooooli rośnie, pewnie dlatego że dzidzia ma się gdzie schować :>
 
Cześć dziewczyny! U mnie dziś też paskudna pogoda, zimno i pada. Ja już dziś rano byłam na zakupach - musiałam dobrać kolor fugi do płytek bo przecież nie pozwolę tego zrobić mężowi:-D. Mam wizytę dopiero 27 i nie mogę się doczekać. Zazdroszczę tym co już wiedzą kto mieszka w ich brzuszku.
MoMi - mogę Ci coś zaproponować dla tych gości - podaj nr gg to pogadamy.
 
hej dziewczyny, u mnie tez okropna pogoda, juz od tygodnia leje, tylko wczoraj bylo ladnie a dzisaj znowu pochmurno iada.ja mam wizyte na 19 lipca wiec juz bede wiedziala kogo nosze w brzuchu ;-)
 
reklama
Jobo: dzięki, ale zleciłam to już innej firmie, która się w tym specjalizuje - nie mam siły sama się z tym wszystkim użerać. Ale w każdym razie dziękuję za dobre chęci:-):-):-)
U mnie leje:-(
 
Do góry