reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

najlepiej roziagajacy sie, strecz jest dobry. Zawsze tez mozesz poradzic sie w sklepie. Ja kupla narazie zwykle spodnie do joggingu, bo sie ladnie rozciagaja i nie cisna, a pozniej sie zobaczy;-)
 
reklama
sylka witaj fajnie ze do nas dołączyłas ja padam z nog dzisiaj zakupy pakowanie juz chciałabym byc na miejscu nie cierpie pakowania
 
Ja spodni nie przerabiam, bo wszystkie mam biodrówki, zresztą jeszcze nie mam brzuszka:zawstydzona/y: ale słyszałam o specjalnych pasach dla ciążówek które zakrywają niedopięte spodnie czy spódnice i łącza je ładnie jak jedno ubranie. Widziałam takie na allegro , dwustronne i dwukolorowe:blink: i niedrogie!

a z robota to też na bakier bo mi męzulek nie pozwala nic robić-troszkę się nudzę ale wykorzystuję czas na pochłanianie wiedzy i rozwój kulturalno-umysłowy hehe
 
uciekam spaciulka,
bo mężulek wrócił i się denerwuje że powinnam odpoczywać:-(
Anja78- to pewnie przez pogodę ,głowa do góry:-)
 
ooo Anja-biedactwo. mnie tez ostatnio w sobote dol zlapal-wszyscy gdzies powyjezdzali a ja zostalam sama w betonowym miescie. mialam duzo czasu na rozmyslania i dostawalam dola. w niedziele przeryczlalam do 1 po poludniu a dzis jak sie tydzien zaczal jestem znowu szczesliwa-sama nie wiem co sie dzieje z tymi emocjami?
 
Pumi dobrze cie rozumie z tymi porzadkamia bo ja tez nie usiedze w miejscu, tylko uwazaj na siebie i malenstwo. a co do twojego wyjazdu to sama nie wiem ja tez za pare dni wyjezdzam i czeka mnie dluga 10cio godzinna jazda samochodem i nie wiem czy to bezpieczne no ale badzmy dobrej mysli:-)
 
Mili-bawcie sie dobrze-odpoczywaj duzo po drodze.
ja juz sie napalilam na pensylwanie i maz dzwoni ze dostalismy zaproszenie w sobote na swieto ulicy-cala ulica jest zamknieta -, duuzo atrakcji, darmowe jedzenie i wogole wszyscy swietuja. dla mnie bezsens -tlumy (ktos mnie moze tracic w brzuch niechcacy jak wczoraj na plazy) gorac dla mnie nie do zniesienia a poza tym tak mi sie basen marzy. i misio mowi ze niech sie najwyzej na nas wszyscy obrazaja ale chyba raczej wybierzemy pensylwanie.
juz mi powoli mdlosci ustepowaly ale niestety wlasnie skonczylam sciskac kibelek- sardynki z arbuzem mi zaszkodzily
 
reklama
Do góry