reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

byc moze tylko moj tato nas wogole nie rozumie tzn mnie i moja siostre(tez jest w ciazy) nie rozumie ze mozemy byc spiace w dzien albo zmeczone i dlatego nie przyjezdzamy, no ale coz tacy sa faceci:-D i denerwujemy sie na niego jak po pare razy dziennie do nas wydzwania i jak mu sie zwroci uwage to sie obraza
 
reklama
no,
hihi muszę nadrobić likendowa absencję. hihihi
ale niedługo zmykam, bo p 16 ma być hydraulik hihih, ale będzie ubaw hihihi
ale jeszcze go nie ma:no:
mam nadzieję, ze dzisiaj, no może jutro skończy bo tu zimne noce idą, a ja sama w łóżeczko i mi zimno:szok:
 
Kurcze koniec dnia w pracy sie zbliża...ale fajnie WOW!!!
Dziewczyny- Ci rodzice to moze niby nie chca zle. Po prostu myslą ze chca dla nas dobrze. A ze skutek jest odwrotny to juz nie pomysla o tym
 
Witajcie dziewczyny, dołączam się do grona samotnych, bo mój ukochany dzisiaj do 21:30 w pracy:-(.
Ja pół godzinki temu wróciłam z pracy, zjadłam zupkę i mam ochotę na ryż z jabłkiem, śmietanką i cynamonem ale jakoś nie chce mi się robić..........:baffled:.Może pizzę sobie zmówię, wpadajcie:-D
Ja to mam spokój od strony rodziców bo żadnego kontaktu nie mam z nimi od lat, a teściowie to super:tak:.
Pumi nie przejmuj się, faceci tak mają..........jak tam pi wizycie w szpitalu, Dominiczka ok?
Ja mężowi powiedziałam że do końca listopada musimy mieć już wszystko, bo w grudniu będzie mi za ciężko biegać po sklepach, tym bardziej przed świętami będzie w sklepach szaleństwo i nie zamierzam stać w kolejkach po pół godziny jak nie dłużej!!!!!!!!!!Argumenty go przekonały;-)
 
reklama
Sylka a ja będę prać ciuszki od listopada,juz nięebędę pracować:-):-) Zresztą mam dwa ogromne kartony i dostanę w tym tygodniu jeszcze rekalmówę ciuchów.Potem będzie za ciężko mi wszystko uprasować, tym bardziej ze w grudniu chcę się oszczędzać, bo chcę w styczniu urodzić.Lekarz radził pod koniec grudnia dużo leżeć:blink::blink::blink:
 
Do góry