reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej.
Od samego rana wściekła jestem. Najpierw wczoraj na wieczór mała miała 40 stopni gorączki, zwymiotowała całą kolacja na mnie:baffled:, poszła spać o 12 w nocy.
Ale to najmniej mnie zdenerwowało, dzisiaj rano znowu miała gorączkę, więc pojechaliśmy na dyżur do szpitala, a tam baba nam mówi że jak nie jesteśmy zapisani do przyszpitalnej przychodni to za poradę 140zł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, albo możemy pojechać do prywatnej przychodni która na NFZ przyjmuje z naszej przychodni. Pojechaliśmy, mała ma zapalenie gardła i niestety antybiotyk dostała. W przychodni pielęgniarki dały mi deklaracje przystąpienia, oczywiście jak chce, przychodnia prywatna ale za dzieci się nie płaci, informator o usługach i poinformowały że przy przychodni będzie prywatny szpital, ale oddział pediatryczny dla członków przychodni za darmo:-) Jak w naszym szpitalu ma tak sprawa wygladać to chyba zadeklaruję małą do tej przychodni, bo moja mnie też wkuża nigdy lekarza nie ma.
 
reklama
Ale brzydka pododa dzisiaj, od rana pada, zimno, szaro i ponuro!:-(
aga ładnie wczoraj balowałaś, super jak mozna sie tak wyrwac z domu!
jagna duzo zdrówka dla Celinki, a co do lekarzy to szkoda gadać, nie rozumiem jak można tak ludzi z małym dzieckiem odsyłać od lekarza do lekarza!!!!:szok::szok:
mały spi a ja buszuje w internecie,
miłej niedzieli wszystkim zyczę:-)
 
Ale brzydka pododa dzisiaj, od rana pada, zimno, szaro i ponuro!:-(
aga ładnie wczoraj balowałaś, super jak mozna sie tak wyrwac z domu!
jagna duzo zdrówka dla Celinki, a co do lekarzy to szkoda gadać, nie rozumiem jak można tak ludzi z małym dzieckiem odsyłać od lekarza do lekarza!!!!:szok::szok:
mały spi a ja buszuje w internecie,
miłej niedzieli wszystkim zyczę:-)
Mogłam zapłacić, ale stwierdziliśmy z mężem że za coś co powinno być za darmo płacić nie będziemy, i lepiej na tym wyszliśmy. Milsza lekarka zbada małą osłuchała, z 40 minut byliśmy i mała nie płakała. Lekarka zbadała jej brzuszek, bioderka jak usłyszała od kiedy chodzi i wszystko jest ok.
A tą sprawę do NFZ zgłosimy, bo wydaje nam się że tak nie można.
 
witam dawno mnie nie bylo wiec sie przypominam ze jestem Karolek jest bardzo zywy zeby nie powiedziec rojber nie wiem zkąd u niego tyle energii nadal spi 2 razy dziennie co mnie bardzo cieszy ale nadal mowi na mnie tata ale jest i tak slodki pozdrawiam wasze dzieciaczki do następnego razu:-)
 
nasz wiki dzisiaj sie tak rozpedzil ze wyladowal na kaloryferze nic sie nie stalo ma tylko malego sinca cale szczescie, szaleje caly dzien juz drugi raz nie kladlismy go spac spal 2 godziny to mu starczy :-) na obiad zjadl calego wielkiego golabka i troszke ziemniaczkow :-)

duzo zdrowia dla celinki :*:*:*:*:*:*:*:*:*

kobitki jutro chce robic tortille kurde ale nie mam pomyslu na sosik dajcie jakis pomysl...
 
Aga a jaki ma byc ten sosik, pewnie taki jakis pikantny, ja robię np sosik na bazie ketchupu i dodaje pokrojona cebule i paprykę świeżą albo konserwową mozna dodac tez chilli w proszku wtedy bedzie ostry. albo sos czosnkowy ja robię na bazie jogurtu naturalnego do tego czosnek swieży albo w sproszkowany, cukier, sól, pieprz, i sos vinegret knora np.włoski wsypuje! jest pyszny!:-)

a jak robisz tortille, pieczesz takie ala nalesniki czy masz gotowe???
 
Ostatnia edycja:
ciasto mam gotowe kupione juz :-)
do tego piers z kurczaka, salata, pomidor, cebulka, ogorek, papryka no i sosik wlasnie myslalam nad czosnkowym :-) tylko niestety nie mam wyciskacza do czosnku ;/ bo sie zepsol ostatnio a chcialabym zeby maly tez zjadl :-) wiec nie moge posiekac bo moze go piec .....
 
Ostatnia edycja:
mniaaam , widze ze jakies pysznosci tu sie szykuje...a u nas pogodka piekna, sloneczko, ciepelko.....moj malz myje wlasnie moj samochod w srodku bo rozlal mi lepkie picie kiedys na konsoli miedzy dzieciakami i niegdy nie mialam czasu sie za to zabrac i jak wroci to lecimy na plaze nad michigan na spacerek...a pozniej moze na kawke do takiego malego miasteczka troche na europejski,niemiecki moze styl ktore sie swietnie nadaje na spacerki i popoludniowe kawki :))) Zycze milego gotowania !!!
 
ciasto mam gotowe kupione juz :-)
do tego piers z kurczaka, salata, pomidor, cebulka, ogorek, papryka no i sosik wlasnie myslalam nad czosnkowym :-) tylko niestety nie mam wyciskacza do czosnku ;/ bo sie zepsol ostatnio a chcialabym zeby maly tez zjadl :-) wiec nie moge posiekac bo moze go piec .....
wiesz co jak ja nie mam świeżego czosnku to daje ten sproszkowany tez jest bardzo dobry. a z tą tortillą to dobry pomysł na obiad mi podsunęłaś!:-)
 
reklama
Do góry