reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
A mój łobuz spał dziś 2,5 godziny.:happy::happy:Fajnie bo zdążyłam obiadek zrobić i chałupkę ogarnąć.Jednak jak człowiek ma dzień wolny od pracy to można w domu robotkę podgonić.:tak::tak:
A teraz wstał zjadł obiadek i .....porozwalał zabawki po całym pokoju.:szok::szok:I tyle z mojego sprzątania.Na spacerek nie pójdziemy bo zimno jak cho.....ra,wieje i co chwilkę śnieg pruszy.:no::no:
Byle do wiosny.:-)
 
Moja niunia nie chciała iść spać. Poszła spać jak wróciłam z zakupów, dostała książeczkę Listonosz Pat i z nią zasnęła;-) Śpi, przynajmiej katarek jej nie męczy, chyba jutro do lekarza pójdziemy, zaczyna kaszleć, tylko nie wiem skąd się choroba przyplątała:wściekła/y:
 
a mój łobuz wstał i jest marudny dałam mu jeść i nadal jest maruda :baffled:
poszłam sie z nim pobawic a on mnie tak ugryzł ze az do krwi myślałam że go powieszę , a on sie śmieje :wściekła/y:
ale słodziak sobie śpi...........

a ja chcę lato!!!!!!!!!!! a nie wiosne ;-)
 
reklama
olgunia mój mały mnie tez wczoraj ugryzł w kolano ale bolało:tak:
u nas dzisiaj zaimno, wszyscy w rekawiczkach wyskoczyli dzieci opatulili, bez przesady jest plus 5 nie ja małego wole nie przegrzewać, wiecie co wydaje mi się przez to, ze codziennie od miesiaca pije tran niczego nie łapie ODPUKAĆ narazie!
kupiłam mu dzisiaj rajstopki i jeansy i trampki takie z cocodrillo żeby koło domu mógł biegać i żeby nie niszczył tych lepszych butków, zapełniłam lekko lodówkę i zostało mi 10 zł w portfelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego wszystko jest takie drogie????????????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry