reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

czesc laski,
impreza udana baaaardzo :-) wiki balowal do 22 :-) i padl odrazu przy butli :-D bylo super, dziciaki szlaly, dorosli tez hehe, ja dzisiaj wstalam z leka susza w buzi :-D aha moj syn wybral rozaniec :shocked2: nie wiem czy to dobrze czy zle ale lepsze to niz kieliszek :eek:
to kilka zdjec z naszej tznwiktorkowej imprezy :-)
1- ja , Wiki i szwagierka
2- stol przed zastawieniem :-D
3- prezenty
4- torcik
5- konik (prezent) maly na zdjeciu nie wyglada na zadowolonego ale jest zadowolony :)
 
reklama
u nas nie bylo 8 miesiecy zebow, az juz martwilam sie ze cos nie tak :) teraz mamy 7 i widze 8 jak sie przebija, lada moment bedzie. Mroz juz popuscil -7C tyko, to pestka w porownaniu z tym co bylo caly tydzien. Az goraco sie zrobilo :)) Nie chce widziec jak ta nasza gora sniegu zacznie sie topic...ale to dopiero pewnie w marcu, tyle go jest i tak mocno zlodzony ze nic go nie ruszy az temperatura nie podskoczy do naprawde wysoko plusowej i to przez kilka dni.
 
czesc laski,
impreza udana baaaardzo :-) wiki balowal do 22 :-) i padl odrazu przy butli :-D bylo super, dziciaki szlaly, dorosli tez hehe, ja dzisiaj wstalam z leka susza w buzi :-D aha moj syn wybral rozaniec :shocked2: nie wiem czy to dobrze czy zle ale lepsze to niz kieliszek :eek:
to kilka zdjec z naszej tznwiktorkowej imprezy :-)
1- ja , Wiki i szwagierka
2- stol przed zastawieniem :-D
3- prezenty
4- torcik
5- konik (prezent) maly na zdjeciu nie wyglada na zadowolonego ale jest zadowolony :)
widze aga ze samochody obowiazkowe nawet na torciku :tak:
 
wiki tez sie slini na potege dobrze ze smoka ma tylko do spania ale jak rano wstaje to ma wlasnie takie liszajki na brodzie, smaruje sudocremem i w ciagu dnia znika bo nie ma smoka ale po nocy znowu jest dlatego mam nadzieje ze wkoncu te zeby wyjda do konca i nie bede miec juz malego sliniaka :-D
 
moje dziecko to maly motomaniak :-) wiec musialy byc a ze ja uwielbiam tego z tej bajki no to takie talezyki na ciasto byly :-)
a dzisiaj dokupilam mojemuy dziecku dugiego teletubisia :-) lale :-) bo na urodzinki nic nie dostal od nas w sumie to dzisiaj poszlam i kupilam drigiego innego z innymi finkcjami ale sie cieszyl w sklepie :-D
aha no i wiki dostal kolejke tez i tatus musial ja juz dzisiaj rano rozlowcy :-) ehhh duuze dziecko
 
Aga super ze imprezka sie udała! Wiki dostał super prezenty, konik bardzo fajny!
Mój Oli jeszcze nigdy nie miał scinanych włosów, po prostu narazie nie ma czego ścinać, włoski są ale krótkie jeszcze! jestem w szoku jak Wiki grzecznie podczas scinania siedzi, mój urwis na pewno tak by nie usiedział!!!
 
Aga super że imprezka udana.Coś w modzie te różańce.:-D:-D:-DA jak grzecznie siedzi Wiki przy obcinaniu.Mój u fryzjera jest średnio raz na 1,5 miesiąca tak szybko mu włoski rosną.A że ma gęste i sztywne to musi być obcinany bo mu sterczą we wszystkie strony.:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry