reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Dla Thomasaka i Wiktorki wszystkiego naj,naj na kolejne miesięcznice:-)
W związku z tym że tak zimno zrobiło się mam do Was pytanie.W co ubieracie maluszki na noc?Ja cały czas zakładam mojemu body na krótki ale w nocy czasem się kręci,odkrywa i rączki całkiem zimne ma.Dzisiaj założę mu na długi body.A czy założyć na nóżki śpioszki lub jakieś spodenki?Czy wystarczy tylko te body?
No i wczoraj okres dostałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pierwszy raz.A jest któraś która jeszcze nie dostała?

Ja zakładam body i pajacyka lub spiochy i kawtanik.Unas tylko 10 stopni wiec ubieramy sie ciepło.
Dopiero teraz okres dostałaś ?Ja jakiś dwa miesiące po urodzeniu Amelki.Amelka sie smarka ale nic pozatym wiec narazie jestem spokojna.

Dołączam sie do życzeń.
 
Hej dziewczyny, boże jak mnie tutaj dawno nie bylo, a to za sprawą przeprowadzki- jest super, o jej wkońcu sami, !!!!!!!!!! i odrazu porawiły sie relacje z moim mężem, obiadki i te sprawy:)
Z a tydzień wylatujemy do bułgarii, jakies sprawdzone porady aby dzieckjo lepiej zniosło lot?????????????????? będe wdzieczna za porady ,bo jakoś nie wyobrażam sobie pisku przez 3 godziny!
no i kacperek nie ma jeszcze ani jednego ząbka, gorzej jak zacznie ząbkowac za tydz w bułgarii- koszmar!
 
Witam.Mój już od kilku dni śpi w body na długi rękaw i zakładam mu długie spodenki,bo on się ciągle wykopuje.A na dodatek złapał katar przez tą porąbaną pogodę.No i jeszcze idzie 3 ząbek więc same atrakcje.
 
Mój Kubas coś pokasływać zaczyna.Kurczę za tydzień ślub i chrzciny mam nadzieje że go nie rozłoży!Chyba podam mu witaminę c przez kilka dni.Pogoda u nas tragiczna wieje i zimno jest strasznie mogliby zacząc już grzać.Powiem Wam że tego zastrzyku więcej sobie nie zaaplikuje idę w środę do lekarza i ciekawa jestem co dalej.Wywoływanie okresu czy coś?
 
ja od kad maly zaczol spac na pleckach to zakladam mu spiochy bo sie strasznie rozkopuje a jeszcze niedawno spal pod oknem a my zawsze okno otwrate mamy, teraz juz nie spi pod oknem wiec nadal w spiochach tylko ale kocyk zmienilismy na kolderke :-)
u nas widac biale plamki u gory ciekawe kiedy sie wybija ??? ....

wiecie co ja to sie jednak ciesze ze moj maluch na butli jest oczywiscie tylko pod tym wzgledem ze moze z kims zostac i nie musze sie martwic ze glodny moze byc, bo widze ze jest kilka takich uparciuchow malych :-) my za tydzien na wesele :-) ciesze sie ale i boje, nigdy nie rozstawalam sie na tak dlugo z Wikusiem ....

serdeczne zyczenia dla jubilatow naszych :-)
 
Hej dziewczyny, boże jak mnie tutaj dawno nie bylo, a to za sprawą przeprowadzki- jest super, o jej wkońcu sami, !!!!!!!!!! i odrazu porawiły sie relacje z moim mężem, obiadki i te sprawy:)
Z a tydzień wylatujemy do bułgarii, jakies sprawdzone porady aby dzieckjo lepiej zniosło lot?????????????????? będe wdzieczna za porady ,bo jakoś nie wyobrażam sobie pisku przez 3 godziny!
no i kacperek nie ma jeszcze ani jednego ząbka, gorzej jak zacznie ząbkowac za tydz w bułgarii- koszmar!

Gratulacje że jestes na swoim super,niema jak młodzi mieszkaja sami nikt sie niewtrąca i co chcecie to robicie.Fajnie że sie wam układa żeby tak już pozostało.Pozdrawiam.
 
WITAM
My miłaysmy dzisiaj fakny dzień wyrobiłam sie ze sprzataniem a o 13 połozylysmy sie we trzy na łóżko w sypialni i tak jakoś zrobiła sie 16 spałysmy jak zabite TEGO BYŁO MI TRZEBA potemi miłe spotkanko gril ido domku Gabi spi od 20 jest super
 
reklama
a ja znow dzis mialam koszmarny dzien, tesciowa w szpitalu miala zabieg bo znow goz sie pojawil w dole, juz kiedys miesniaki na macicy miala i 2 operacje i wycieli jej macice mam nadzieje ze juz bedzie dobrze
 
Do góry