reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
dziewczyny wam sie dobrze mowi bo wasze chłopaki sa łobuzy :-) i świetnie sie rozwijają a Wikiego poloze go na podlodze i postawie przed nim zabawki to po 5 minutach jest taki wrzask ze caly 10 pietrowy blok go slyszy , a jak lezy na pleckach i nie umie wstac tzn usiąśc to jest to samo albo sie przewroci na brzuch i za 5 minut i tak wrzeszczy w niebogłosy !!! wiec nie wiem co mam jeszcze z nim robic .... rece mi opadaja on tylko je i je i je i nic wiecej nie robi !!! urosnie mi mały zapaśnik sumo w takim tępie jego rozwoju....
esti a ja nie mowi mu ze jest zacofany czy leniwy tylko sobie tak mysle po cichu i martwie sie ale nie wpajam tego malemu , na tyle glupia nie jestem .... niby wiem ze on sie rozwija wlasnym rytmem ... ale martwie sie bo jego rytm to żaden rytm :-D
spokojnie spokojnie miesiac róznicy to ogromna róznica powiem wam szczerze ze na poczatku tez bardzo sie martwiłam ze gabi nie siedzi bo Kokunia porównując z pamietnikiem juz siedziała ze nie robi kosi-kosi itd itd itd a dzis wiem ze to głupota usiadła z dznia na dzien od lipca łazi po podłodze wstaje gdzie moze itd itp az za szybko a kolezanka dzis mi sie chwali ze jej Zuzuia załapała o co chodzi w raczkowaniu a jest starsza o 3 tyg!!!!! takze ze spokojem kazde dziecko ma swój własny rytm zobaczysz wszystko sie wyrówna a jak sie martisz to lepiej zasięgnąc porady pediatry niech oceni stan rozwoju i jaby co to dalej kieruje :no::no::no::-):-):-)

my dzis miałysmy ciezki dzien Gabi nie chce spać w dzien spi 2 3 razy po 30 min katasrofa a i butli ani rusz!!!!!!!!!!!!!1 dobrze ze jeszcze ten cycus cos produje jestm zaniepokojona :-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:nic nie chce jesc marudzi jest niespokojna mało spi a w nocy???? najlepiej z mama w łózku
co dalej????

wrzucam pare zdjęć
DSC04668.JPG

DSC04666.JPG tak stoi przy klatce ze swinką

DSC04635.JPG

DSC04657.JPG
 
trzymam was za słowo :-) narazie mam dosyc lekarzy wiec jeszcze poczekam moze mu minie lenistwo i zacznie działac :-)

a dziewczynki masz sliczne myszkorka :-) moze ta niechec do jedzenia to przez chorobe tylko i te zęby na dokładke ... wiec pewnie jej przejdzie zaniedlugo.
 
Ostatnia edycja:
3mam kciukasy Agnie, 3maj sie rybka , zycze duzo sily i zdrowia dla malza;-)
bedzie dobrze:tak:


wszystkiego naj naszym solenizantm, bezpiecznego raczkowania i bezbolesnego zabkowanie a mamauska przespanych nocy :)


Myszorka!!!

przesliczne twoje dziewuszki, cud miod! A gabi chyba jest bardzo wysoka co i na taka 2latke wyglada! slicznosci :)
 
Ostatnia edycja:
to ja sie tez pochwale
Nadia poczytala ksiazeczke - czyta juz dosc dobrze w chinskim jak to kogos ineresuje i poszla z kolegami do baru na piwo, wroci po 1:tak:
to jest dopiero tempo rozwoju:cool2::-D
a moj czyta w suahili i aramejsku a piwo to on zaczął pic miesiac temu, teraz tylko tequila i pozwalam juz mu wracac o 3 rano i co ty nato :-p
 
reklama
Do góry