reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
witam nareszcie jakis ruch tutaj ZYCZONKA DLA WSZYSTKICH JUBILATOW :-):-):-)a moje dziecie sie wlasnie zabawia ostatnio jest strasznie wymagajacy i marudny ale chyba jest rozpieszczony :tak:wiadomo najmlodsze dziecko ;-) P1000369.JPG

P1000370.JPGwiem ze nie dogonimy Olisia ale on jest bezkonkurencyjny:-D
 
wie jak to jest Karolek tez jest bardzo ruchliwy i szybki az sie boje ile bede musiala za nim biegac jak w koncu zacznie chodzic a trenuje bardzo wytrwale wstaje puszcza sie i czeka kiedy sie przewroci :-) oj biedna pupa:tak:
 
witam po urlopie:-)
byliśmy nad morzem przez weekend a potem siedzieliśmy w zabytkowej chacie na Warmii u moich wujostwa - fantastyczne miejsce, cisza, spokój no i otoczenie:laugh2:
Tobi nadal z jednym tylko zębem, o takich wyczynach jak Olis czy Karol nie ma mowy, ale powoli się chłopak wyciąga i gubi słodkie fałdki - przynajmniej ja mam takie wrażenie;-), je grzecznie dość i woli moje zupki a nie słoiczki - może dobrze:sorry2:
Zdjęcia wkleję jak przegram na kompa.
Pozdrawiam i składam spóźnione życzenia dla wszystkich jubilatów:happy::happy:
 
Kacperek zrobił kupke i siusiu do nocniczka??? No nie, jeszcze nie słyszałam żeby prawie ośmio- miesięczne dzidzi już robiło kupke do nocniczka. Ale jestem pełna podziwu... ze wogule chciało usiasć na ten nocniczek i załatwic swoja potrzebe... :-) Tylko pogratulować :-)

Dzisiaj jestem wykończona, nikola jak wstała rano tak do tej pory nie spała, teraz dopiero zasnęła, byłam na targu, nawet nie chciało jej się spać, tylko tryskała życiem... gadała po swojemu, jak widziała pieska czy ptaszki to od razu krzyczała z radości :-) nie wiem skąd ona bierze tyle energii :-D hehe.
Mi za to już brakuje... teraz robi się obiadek na 16 będzie, akurat mój mąż wraca tak z pracy :-)
Jestem ciekawa ile pośpi mój mały brzdąc :-)
Miki już od kilku tyg, siada i robi kupki zazwyczaj z rana tak ok.6
 
reklama
Oli jest swietny marze zeby moj syn rozwijal sie w polowie tak jak Oli no i Karolek i pewnie wieksza ilosc naszych forumowych dzieciaczkow ... on taki leniwy jest...

to ja tez sie pochwale moim facetem- mniej rozwinietym ....
 
Do góry