reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziewczyny moja pierwsza córka miała pierwszy ząbek jak miała roczek i ja z nią byłam u detysty to powiedziała mi że jak do po roczku niewyjdzie to żeby wtedy sie zgłosić.Wiec niemartwcie sie wyjda napewno,mam nadzieje że Amelci ciut wczesniej wyjdą,a PODOBNO CZYM PÓZNIEJ TYM MNIEJ SIE PSUJĄ CZY TO PRAWDA NIEWIEM ALE TAK MÓWIĄ.I jak mała miała ten wypadek to dziekowałam bogu że zębów u góry niema bo napewno by se je wybiła.
 
reklama
Dziewczyny moja pierwsza córka miała pierwszy ząbek jak miała roczek i ja z nią byłam u detysty to powiedziała mi że jak do po roczku niewyjdzie to żeby wtedy sie zgłosić.Wiec niemartwcie sie wyjda napewno,mam nadzieje że Amelci ciut wczesniej wyjdą,a PODOBNO CZYM PÓZNIEJ TYM MNIEJ SIE PSUJĄ CZY TO PRAWDA NIEWIEM ALE TAK MÓWIĄ.I jak mała miała ten wypadek to dziekowałam bogu że zębów u góry niema bo napewno by se je wybiła.
No właśnie, a jak się czuje Amelka:confused:
Dzięki za słowa otuchy:laugh2:
 
Amelka już o wiele lepiej nawet jej sine niewyszło tylko ma troszke czerwone.A mam pytanko czy któraś z mam wie czym sie różni bebiko 2 o bebiko na dobry sen bo wydaje mi sie że to poprostu chwyt reklamowy i tyle.I czy moge jej dawać to mleko w ciagu dnia.Dzis dałam Amelce kaszke dobry sen na noc i w ciągu dnia też jej daje i jakos nic jej niejest, i je normalnie wiec już chyba ogłupiałam ,za duzo nowosci na rynku sporzywczym dla niemowląd.Poradzcie jak miałam Wiktorie to niewidziałam takch cudów wic teraz niewiem.
 
Amelka już o wiele lepiej nawet jej sine niewyszło tylko ma troszke czerwone.A mam pytanko czy któraś z mam wie czym sie różni bebiko 2 o bebiko na dobry sen bo wydaje mi sie że to poprostu chwyt reklamowy i tyle.I czy moge jej dawać to mleko w ciagu dnia.Dzis dałam Amelce kaszke dobry sen na noc i w ciągu dnia też jej daje i jakos nic jej niejest, i je normalnie wiec już chyba ogłupiałam ,za duzo nowosci na rynku sporzywczym dla niemowląd.Poradzcie jak miałam Wiktorie to niewidziałam takch cudów wic teraz niewiem.
Niby w tych produktach na dobry sen jest melisa i inne zioła uspakajające i wyciszające, i składniki zagęszczające, które mają powstrzymywać uczucie głodu u dzieci na dłużej. Ale ja w to nie wierze.
 
Laski!!!! Gdzie jesteście??? Nie mówcie, że Wszystkie uciekłyście??? I kogo ja się teraz poradze, komu się wyżale, komu pochwale???
 
No własnie ja tez zabardzo niewierze,Amelka spi a ja ide do meza sie poprzytulać Wiki własnie usypia.Wiec dobranoc dziewczyny a może jeszcze zajże co piszecie..
 
oj nie mrtw sie na zapas jesli o gorne chodzi to u nas tez juz chyba 3 czy 4 tydzien i nie wiadomo ile jeszcze:no:

Tak bardzo się nie martwię,szczególnie że prawdopodobnie po tatusiu będą to duże zęby :rofl2::rofl2::rofl2: ale wiecie każdego dnia myśli się,żeby to minęło i dziecko nie rozpłakiwało się bez powodu i żeby pospać trochę dłużej :sorry2: Ale wszystko można przeżyć i niedługo pewnie zapomnimy o tym.
Dobrej nocy wszystkim.
 
reklama
nie wim czy to prawda z ty ze im puzniej zeby wyjda tym dluzej sa ale moja szwagierka miala zeby puzno i w zeszlym roku wyrywala ostatniego mleczaka a ma 27 lat:szok: jesli chodzi o mleczko BEBILON DOBRY SEN to sciema karol nie chcial tego pic bo fakt faktem smakuje inaczej( probowalam) i wywalilam cale pudelko
ja daje Karolkowi kaszke tzn na 250 ml wody daje lyzeczke od herbaty
maki krupczatki to taka calkiem drobna kaszka gotuje i studze i dosypuje 8 miarek bebilonu i cala nocka z glowy
 
Do góry