reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
ja przy wyjezdzie za granice musimy miec paszport! gdyby nas złapali i bez dokumentu to mogli by myslec ze naewt ukradlismy to dziecko!! paszport jest obowiazkowy, nam nawet kazano miec akt urodzenia-bo moze sie przydac. policja potrafi sie przyczepic do wszystkiego. przy wyrabianiu paszportu dziecku ,usza byc obydwoje rodzice-zeby złożyć podpis, potrzebny jest akt urodzenia i zdjęcia. my robilismy mojej 2miesiecznej córce ciężko było bo trzeba było zrobic tak żeby było widać uszy:baffled:
 
ja przy wyjezdzie za granice musimy miec paszport! gdyby nas złapali i bez dokumentu to mogli by myslec ze naewt ukradlismy to dziecko!! paszport jest obowiazkowy, nam nawet kazano miec akt urodzenia-bo moze sie przydac. policja potrafi sie przyczepic do wszystkiego. przy wyrabianiu paszportu dziecku ,usza byc obydwoje rodzice-zeby złożyć podpis, potrzebny jest akt urodzenia i zdjęcia. my robilismy mojej 2miesiecznej córce ciężko było bo trzeba było zrobic tak żeby było widać uszy:baffled:
Zgadzam sie....paszport potrzebny........nie daj Boze zatrzyma Was policja i problem gotowy.My małemu wyrobilismy...............ale miałm poadakę jak napisałam małego wzrost :58cm:-D:-D:-D:-D
 
hejka
buciki Alusia ma wie pary ale takie najmniejsze i są na nią dobre Ma małą nóżkę ale i tak nie pobije mojego synka bo ten ma nóżke niewiele większa od niej;-)
paszport idę robić w poniedziałek ale tymczasowy bo na normalny już nie mam czasu tzn tymczasowy dają po tygodniu a normalny po miesiącu takie mają zdjęcia
 

Załączniki

  • IMG_2291 [640x480].JPG
    IMG_2291 [640x480].JPG
    25,5 KB · Wyświetleń: 11
  • IMG_2292 [640x480].JPG
    IMG_2292 [640x480].JPG
    30,7 KB · Wyświetleń: 12
Sylka gratulki dla Kacperka kolejnych dwóch ząbków:tak::tak:
Helenko super ........własny domek................fajne Ci. A powiedz jak tam Karolek?Siedzi, raczkuje, zabki ma?
Mam nadziejż,że już Ci tak nie choruje...caluski dla niego:tak::tak:
 
reklama
Dzowniłam dziś do kolegi celnika, bo chcieliśmy się wybrac na Tropikalną Wyspę do Berlina Tropical Islands > Goście. Super jest tam... ale niestety... Problem był z Kubą bo jeśli chodzi o paszport lub dowód to mówi ze można ryzykowac,ale jak nas zatrzymają to 30 Euro kary.

A w ogóle to mieliśmy jecha na weekend nad morze ,, ale zrezygnowaliśmy bo ma byc w weekend 15-17 stopni.
 
Do góry