reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
No to dziś Kubulec spróbuje łobuza,ciekawe czy mu posmakuje...A u mnie w mieście w sobote będzie baaardzo głośno.Strashydło będzie.Heavy metal heavy metal i jeszcze raz heavy.Nie ma z kim Kuby zostawić bo tak to bym poszła na trochę chociaż.
 
Ja też już daje arbuza od jakiegos 1,5 miesiaca......Olisiek sie zajada...a zółtko to co 2, 3 dzień

Oliś uwielbia też zupki.zjada słoiczki po 200ml na raz i owoce lubi................ dobrze zdrowo
 
Zosia lizała arbuza w niedziele i jej smakował ze nie chciala puscic a jak jej go zabrałam to darła sie tak jak ja na porodówce:-D

To ja małej też dam spróbować.Ja dzisiaj znalazłam super gryzik,dałam jej twardego ogóra kiszonego to prawie godzine siedziała cicho.Chyba jej ząbki idą bo slini sie bardzo co 10 minut slinik zmieniam a steka i skrzeczy że uszy pekają.
 
reklama
Oczywiscie jak sie robił miekki to jej zabrałam(bałam sie żeby nie ułamał sie kawałek i niezadławiła sie) pilnowałam ją,ale frajde miała.
 
Do góry