reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

no właśnie, to że się nie matkuje facetowi, to nie znaczy, ze się nie dba. Ja uważam, ze bardzo dbam o męża, ale staram się go traktować jak dorosłą osobę :D

Ale kurde, są też napewno związki, które tak funkcjonują i są super. Nie chce, żeby ktoś poczuł się urażony czy coś - ja serio uważam, że niech sobie każdy żyje jak chce :D chciałam właśnie poznać zdanie innych ludzi :)
No właśnie ja też 😄 Ale muszę przyznać, że moja mama jest dokładnie taka jak Twoja. Też potrafi pytać czy mój mąż się ciepło ubrał bo jest zimno 🤣🤣🤣 A ja zazwyczaj mówię że skąd mam wiedzieć, nie patrzyłam 😂😂😂
 
reklama
super, że tak się poprawiły wyniki! Pamiętam właśnie, jak pisałaś na początku, ze poszybowały.
No u nas niestety tylko Clo poprawiło parametry. Ale ciąży jak nie było, tak nie ma.
Tak było, za to clo w jego przypadku to było najgorsze zło. Lekarz źle dobrał dawkę, dał za dużą i nie sprawdzał stanu hormonów.

Teraz udało nam się znaleźć Panią doktor, która jest diabetologiem i andrologiem w jednym - łączy dwie dziedziny, z którymi zmaga się mąż. Przy okazji wyłapała też problem u mnie związany z IO.

Ciąży też jeszcze nie udało się jeszcze uzyskać, ale działamy z nią dopiero od września. Czas na "naprawę" też jest potrzebny. Na razie mamy do niej pelne zaufanie, ale jak będzie, tego nie wiemy.
 
Mam pytanie: w poniedziałek 2. Stosunek pełny , wtorek i środa test owulacyjny dodatni, środa i dzis ujemny . Czy jest szansa na ciążę ?
Mi po ovu też wyszły ujemne testy a od wczoraj są dodatnie na lh, ale tu juz dziewczyny pisały, ze to jakie lh Ci wychodzi po ovu nie ma znaczenia czy jesteś w ciąży, historie pokazały, ze niektórym wychodziły pozytywy i nie były w ciaży a innym negatywy i były. Niestety trzeba czekać - też mam dość chociaż zaraz po ovu bylam taka zdeterminowana, że czuje że to to a teraz nie mam absolutnie zadnych objawow, nie bolą piersi, nie boli brzuch, sluzu brak... takze domyślam się co zobaczę na tescie :(
 
na vinted też zdarzają się oszustwa.
Dlatego tylko sprzedaż poprzez vinted i kasa wpłynie do Twojego portfela vinted.
wystawiasz rzecz, kupujący opłaci transakcje, a Ty dostajesz etykietę do wysyłki i wysyłasz paczkę. Po odbiorze kupujący zaznacza w aplikacji, że wszystko jest OK i kwotę Vinted przelewa Ci na portfel.
I teraz tak: możesz wykorzystać tą kasę na zakupy na vinted lub wypłacić na konto bankowe, u mnie taki przelew szedł ok 2/3 dni :)
A czy to prawda, że jeśli kupujący stwierdzi, że coś jest nie tak, to Vinted nie przelewa kasy na portfel, kasa jest zwracana do kupującego, a sprzedawca zostaję bez kasy i swojej rzeczy?
Siostra mi mówiła że zdarzają się takie przypadki. Słyszałaś coś?
 
Tak było, za to clo w jego przypadku to było najgorsze zło. Lekarz źle dobrał dawkę, dał za dużą i nie sprawdzał stanu hormonów.

Teraz udało nam się znaleźć Panią doktor, która jest diabetologiem i andrologiem w jednym - łączy dwie dziedziny, z którymi zmaga się mąż. Przy okazji wyłapała też problem u mnie związany z IO.

Ciąży też jeszcze nie udało się jeszcze uzyskać, ale działamy z nią dopiero od września. Czas na "naprawę" też jest potrzebny. Na razie mamy do niej pelne zaufanie, ale jak będzie, tego nie wiemy.
a no słyszałam właśnie, ze clo u jednych poprawi u innych zupełnie odwrotnie. U nas po clo wyniki praktycznie 2-3x w górę. No ale na lepszych parametrach mieliśmy IUI i niestety nie pykło i tak.

Niestety czynnik męski to jest straszny suczysyn. Nie ma na to sprawdzonego sposobu. A nawet jak sie poprawi, to dalej ciąży może nie być...
 
super, że tak się poprawiły wyniki! Pamiętam właśnie, jak pisałaś na początku, ze poszybowały.
No u nas niestety tylko Clo poprawiło parametry. Ale ciąży jak nie było, tak nie ma.
U nas też lametta i agapurin nie poprawiły wyników, a nawet są gorsze niż na poprzednim badaniu jak mieliśmy przerwę od leków….meh
 
reklama
Do góry