reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Nie testuje bo nie miałam owulacji 😔 pęcherzyk rósł i zatrzymał się na 14mm i to tyle w temacie, chyba że jakimś cudem owulka by była później ale wątpię, termin @ na jutro, czy któraś z was też miała okropny ból jednego jajnika dzień przed okresem? Nie daje sobie rady już i zazwyczaj bolało całe podbrzusze a nie jedna strona
Mnie czasami strasznie boli właśnie jajnik u przed okresem, nie wiem czym jest to spowodowane...
A sprawdzałaś sobie testami owu, może jednak ten ból to jest spowodowany owulacją?
 
reklama
Mnie czasami strasznie boli właśnie jajnik u przed okresem, nie wiem czym jest to spowodowane...
A sprawdzałaś sobie testami owu, może jednak ten ból to jest spowodowany owulacją?
Nie robiłam testów bo nawet ich nie mam, w tym miesiącu wrzuciłam na luz ale właśnie od wczoraj tak mnie boli ten jajnik i trochę mnie to martwi
 
W fazie przed miesiaczka wybierane są chyba kolejne pęcherzyki to moze stad sa bole?
Mnie boli cale podbrzusze, jajniki raz jeden raz drugi i krzyże a termin na dziś 🙈🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem? Nigdy mnie to jakoś nie interesowało i nigdy tego zbytnio nie obserwowałam.
jestem 3 dni po małpie, dzisiaj mam śluz lepki, gęsty, czy to normalne?
 
reklama
Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem? Nigdy mnie to jakoś nie interesowało i nigdy tego zbytnio nie obserwowałam.
jestem 3 dni po małpie, dzisiaj mam śluz lepki, gęsty, czy to normalne?
podpinam się pod pytanie :) na pewno znajdzie się tu specjalistka od śluzu, która w prosty i rzeczowy sposób nam to wyjaśni :)
 
Do góry