reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

A u mnie kolejny dowód że po poronieniu mój organizm zupełnie zwariował 😔 jestem po owulacji 2 dzień. A dzisiaj boli mnie brzuch,krzyż jak w czasie @. Zawsze miałam jakikolwiek śluz a już dzisiaj Sahara. I ogólnie złapałam jakiegoś mega doła...
Mój też wariował po poronieniach. Nie martw się nasze organizmy potrzebują czasu. Jestem 5 miesięcy po poronieniu i cykle raz 28 dni raz 33 🤷 niby w normie ale nigdy wcześniej tak nie miałam. Zawsze 28-29 dni. Głowa do góry 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
To mój drugi cykl starań. Do okresu mam 4 dni. Robiłam dziś 3 testy i każdy wychodzi z taka blada kreska. Jak myślicie ten test jest pozytywny? Czy lepiej poczekać do okresu i wtedy powtórzyć.
Nooo.. widać, widać. 😊 A jakieś objawy masz?

Dziewczyny a jak to jest z temperaturą w ostatnich 3 dniach cyklu? Czy przed okresem temperatura jest powyzej 37stopni?
 
Też marzę o dwóch kreskach. Mam nieregularne cykle i dzisiaj 34 dc test negatywny.. Przez ok 6 dni miałam bardzo lekkie beżowe plamienia. Dosłownie trochę na papierze i wkładce. Myślę, że może takie długie implantacyjne, ale nie wiem czy takie długie się zdarzają.. Eh.. Co myślicie? Jest szansa na dwie kreski? Dodam, że boli mnie brzuch. Kłują jajniki, codziennie.. Może to na okres, ale nigdy wcześniej mnie nie kłuły.. Czasem takie mam wrażenie jakby piekły.. Trochę dziwnie czuję się zadając takie pytania, ale w grupie raźniej [emoji4]
Pozdrawiam [emoji254]
 
Też marzę o dwóch kreskach. Mam nieregularne cykle i dzisiaj 34 dc test negatywny.. Przez ok 6 dni miałam bardzo lekkie beżowe plamienia. Dosłownie trochę na papierze i wkładce. Myślę, że może takie długie implantacyjne, ale nie wiem czy takie długie się zdarzają.. Eh.. Co myślicie? Jest szansa na dwie kreski? Dodam, że boli mnie brzuch. Kłują jajniki, codziennie.. Może to na okres, ale nigdy wcześniej mnie nie kłuły.. Czasem takie mam wrażenie jakby piekły.. Trochę dziwnie czuję się zadając takie pytania, ale w grupie raźniej [emoji4]
Pozdrawiam [emoji254]
Możemy podać sobie ręce 😉 też 34dc i test negatywny. I czekam co dalej... 🤔
 
Nooo.. widać, widać. 😊 A jakieś objawy masz?

Dziewczyny a jak to jest z temperaturą w ostatnich 3 dniach cyklu? Czy przed okresem temperatura jest powyzej 37stopni?
Myślę, że to indywidualna kwestia... Mi zazwyczaj dzień (a czasem dwa) przed okresem temp trochę spada (o 0.2-0.4). Dopiero po zakończonym okresie + jakieś 3 dni spada mi całkowicie. Potem przed owu mam spadek do dołu na jeden dzień jeszcze bardziej i potem idzie do gory.
 
Nooo.. widać, widać. 😊 A jakieś objawy masz?

Dziewczyny a jak to jest z temperaturą w ostatnich 3 dniach cyklu? Czy przed okresem temperatura jest powyzej 37stopni?
Czułam takie delikatne kłucie jajników przez jakiś czas czego nigdy nie miałam. Temperatury nie mierzylam jedynie używałam testów owulacyjnych gdzie się u mnie sprawdziły :)
 
reklama
Też marzę o dwóch kreskach. Mam nieregularne cykle i dzisiaj 34 dc test negatywny.. Przez ok 6 dni miałam bardzo lekkie beżowe plamienia. Dosłownie trochę na papierze i wkładce. Myślę, że może takie długie implantacyjne, ale nie wiem czy takie długie się zdarzają.. Eh.. Co myślicie? Jest szansa na dwie kreski? Dodam, że boli mnie brzuch. Kłują jajniki, codziennie.. Może to na okres, ale nigdy wcześniej mnie nie kłuły.. Czasem takie mam wrażenie jakby piekły.. Trochę dziwnie czuję się zadając takie pytania, ale w grupie raźniej [emoji4]
Pozdrawiam [emoji254]
6 dni to na pewno za długo na implantacyjne... Bardziej brzmi jak jakaś infekcja. Ewentualnie plamienie z powodu zbyt niskiego progesteronu...
Ale póki nie ma @, wszystko jest możliwe. :)
A ile jesteś dpo?
 
Do góry