reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

To niestety prawda :( jak poroniłam to prawie nikomu z rodziny nie powiedzieliśmy tylko kilku znajomym. Łatwiej było mi otworzyć się przed "obcymi: niż przed rodziną. Bałam się i nie chciałam być oceniana przez rodzinę, że może coś jest ze mną nie tak... To zupełnie inny świat, oni żyją bezstresowo w swojej bańce, a my w stresie i na wysokich obrotach. Zresztą i tak pewnie się zastanawiają bo jesteśmy prawie 3 lata po ślubie :D
Dopóki mnie to nie spotkało to nie sądziłam, że to tak powszechny problem :( ale dużo ostatnio się o tym mówi więc myślę, że świadomość ludzi wzrasta i przestają klepać bez sensu "tyle lat po ślubie? kiedy dziecko?" wpędzając nas w poczucie, że jesteśmy jakieś gorsze.

Dobrego dnia Dziewczyny ! :)
Tu się zgadzam, nie doświadczyłam tego ze strony swoich rówieśników (25-30), ale bardziej od ciotek i mam (55-60).
 
reklama
No to jedziemy na tym samym wózku 😁 jak się czujesz?
Pobolewa mnie brzuch, ale bardziej żołądek. Kłucie w jajanikach, ból piersi jak na okres. Wczoraj byłam bardzo osłabiona. Dziś od rana mam albo nastrój bez kija nie podchodź albo uśmiechnięta też jak na okres. Mam nadzieję że ta bladziutka kreska z 11 i 12 stycznia na teście jutro będzie mocna ❤️
 
Pobolewa mnie brzuch, ale bardziej żołądek. Kłucie w jajanikach, ból piersi jak na okres. Wczoraj byłam bardzo osłabiona. Dziś od rana mam albo nastrój bez kija nie podchodź albo uśmiechnięta też jak na okres. Mam nadzieję że ta bladziutka kreska z 11 i 12 stycznia na teście jutro będzie mocna ❤️
Życzę Ci żebyś zobaczyła jutro piękne krechy 💛 ja czuję się trochę okresowo, testuje może pojutrze jeśli @ się nie zjawi 😉
 
reklama
Do góry