reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Przykro mi[emoji17] który cs zaczynasz?
Szczerze nie wiem... Nie liczyłam... Ogólnie przestaliśmy " uważać" od czerwca 2019 nie zawsze starania wychodziły intenstywe, raz musieliśmy odłożyć starania na dwa miesiące ( mąż brał antybiotyki i wolałam to przeczekać) ale już tak od wakacji 2020 przykładamy się już bardziej i do tej pory nic.
 
A najgorsze że wokół moje sąsiadki zachodzą w ciążę. Pierwsza... A gdy planują starania o drugie bądź trzecie to za nim się obejrzę rzeczywiście już są w tej kolejnej ciąży. Niektórym to łatwo przychodzi.. A mnie dopytują a u Was kiedy drugie... ( żeby to było takie proste) . 😕 Tak jak moja bratowa z moim bratem postanowili się starać, ok raz, dwa wyszła ciąża ( niestety poroniła na wczesnym etapie🥺) odczekali ile tam było trzeba, i bum znów ciąża ( mała ma 1,5 roku) a teraz wpadka ( powiedziała że był tylko jeden niepewny raz) i to wystarczyło. ( nie to że zazdroszcze bo cieszę się ich szczęściem bardzo 🥰 właśnie 3 stycznia urodziła synka 😍ale naprawdę niektórzy mają jakoś z górki. Eh....
 
A najgorsze że wokół moje sąsiadki zachodzą w ciążę. Pierwsza... A gdy planują starania o drugie bądź trzecie to za nim się obejrzę rzeczywiście już są w tej kolejnej ciąży. Niektórym to łatwo przychodzi.. A mnie dopytują a u Was kiedy drugie... ( żeby to było takie proste) . [emoji53] Tak jak moja bratowa z moim bratem postanowili się starać, ok raz, dwa wyszła ciąża ( niestety poroniła na wczesnym etapie[emoji3064]) odczekali ile tam było trzeba, i bum znów ciąża ( mała ma 1,5 roku) a teraz wpadka ( powiedziała że był tylko jeden niepewny raz) i to wystarczyło. ( nie to że zazdroszcze bo cieszę się ich szczęściem bardzo [emoji3059] właśnie 3 stycznia urodziła synka [emoji7]ale naprawdę niektórzy mają jakoś z górki. Eh....
U mnie tak samo to wygląda. Tez wszyscy bez problemu zachodzą. A nam się teraz zacznie 7 cs o drugie dziecko i nie idzie za cholere[emoji17]
 
U mnie tak samo to wygląda. Tez wszyscy bez problemu zachodzą. A nam się teraz zacznie 7 cs o drugie dziecko i nie idzie za cholere[emoji17]
Zawsze do mojego powtarzam ze synek jest( kochany nasz cud🥰) to chyba jakiś cud naprawdę że nam się udało( i to w czasie gdy miewałam cykle nawet do 60dni). I że mnie nie tak łatwo zapłodnić.🥺 I że może faktycznie dane nam mieć tylko jedno dziecko😢
Sorry... Smuce dzisiaj Wam.
 
Ja nadal czekam na @. Dziś 37 dc, ale ciąży nie ma. Odebrałam wczoraj wyniki bety i udało mi się dostać do lekarza. Zbadal mnie, zrobił usg. Powiedział, że z układem rozrodczym wszystko ok i że to co boli to prawdopodobnie nie jest jajnik.. To ja już nie wiem... Dał skierowanie na krew, mocz, crp i receptę na nimesil.. Ale niczego na wywołanie @... Eh.. Pytałam czy może jakieś skierowanie na zbadanie hormonów, ale powiedział, że on nie może. Ponoć powinnam się zapisać do poradni endokrynologicznej, która ma umowę z NFZ, albo mam zrobić takie badania prywatnie..
Dzisiaj jakiś taki smutnawy dzień.. Ale nie ma co się poddawać..
Może uda się którejś z Was i zobaczymy dzisiaj II kreski [emoji3590]
Dobrego dnia [emoji254]
 
Czy któraś z was zmaga się z cukrzyca? Dzisiaj rano zrobiłam pomiar cukru naczczo i wynosił 106... biorę 2x1 metformine 1000mg wiec nie powinno być takiego wyniku :/ jestem przerażona...

Oraz drugie pytanie czy robiła któraś z was podstawowe badania przy staraniach? Fsh itp? Wczoraj moja Pani doktor wypisała mi jakie zrobić między 3 a 5 dc chyba z 10 badan ale jak kura pazurem 😂 nie mogę się doczytać i może dopasuje jak memory do tego co mi napiszecie
 
Czy któraś z was zmaga się z cukrzyca? Dzisiaj rano zrobiłam pomiar cukru naczczo i wynosił 106... biorę 2x1 metformine 1000mg wiec nie powinno być takiego wyniku :/ jestem przerażona...

Oraz drugie pytanie czy robiła któraś z was podstawowe badania przy staraniach? Fsh itp? Wczoraj moja Pani doktor wypisała mi jakie zrobić między 3 a 5 dc chyba z 10 badan ale jak kura pazurem 😂 nie mogę się doczytać i może dopasuje jak memory do tego co mi napiszecie
FSH LH Estradiol Prolaktyna Testosteron Androstendion TSH - to mogła Ci przepisać.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ja niestety 14.01 na pewno nie będę testować, byłam wczoraj na kontroli u ginekologa, a tu się okazało że jeszcze nie miałam owulacji, a sluz płodny miałam w czwartek tydzień temu 🤔🤔 No nic, podobno pęcherzyk już jest duży, mam zrobić progesteron w poniedziałek i zaczęłam robić testy owulacyjne. Myślę że może dopiero 21.01 mogłabym test zrobić,ale nie wiem czy to też nie będzie za wcześnie. Wszystko mi się rozjechało w tym miesiącu. Jeszcze mam ogromną ochote powiedzieć mężowi o tej owulacji, ale może lepiej nie, bo on za bardzo chce i pozniej podczas przytulanek jest kiepsko, lepiej jak nic nie wie ;)
Przy okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
 
Do góry