reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Myślałam, że padnę ze śmiechu jak przeczytałam, że Nav prawie zaliczył kąpiel w wucecie :D

Mańka za to otworzyła sobie wczoraj szafkę nocną, wlazła do niej, a ta się przewaliła, także jak weszłam do sypialni to młoda leżała plackiem, nogi miała zaklinowane w szafce i wściekle się darła. Gdyby nie powaga sytuacji to płakałabym ze śmiechu ;) to jest akrobatka nie z tej ziemi...

Młoda rozwala mnie swoim nowym rytmem dnia. Ma teraz 1 drzemkę, ale śpi z 3 godziny. Na wieczór szła spać o 21.30. Przebudza się, pije i czasami śpi, a czasami trzeba jej śpiewać, głaskać i inne czary. Ciekawe jaka noc dziś będzie. Znowu zęby wychodzą...mam czasami wrażenie, że odkąd zaczęła ząbkować to to ząbkowanie trwa i trwa. Co jej para wyjdzie to idzie kolejna i tak w kółko. Ta się budzi, źle sypia, leki nie dają ulgi...teraz lecą trójki. Czy po wyjściu 1-4 idą dalej zęby, czy to na razie koniec? Już nie pamiętam jak to było z Miko. Ja chcę przespać wreszcie całą noc :'(
 
reklama
Ja myślałam, że się dzisiaj wyspie, a tu ch... wielki, młody poszedł spać o 19:30 pierwszy raz tak wcześnie (!!) i od 1,5h drze się non stop, teraz na chwilę przestał, bo zapaliłam światło i dałam go na podłogę. Jutro będzie kosmos..
 
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Frania :happy::happy: sto lat !!!

U nas od wczoraj znów sypie śnieg,nie bardzo lubię, ale G uwielbia jeździć na sankach, siedzi i nawet nie drgnie, czasami sobie coś nuci i mruczy:biggrin2: starszaki raczej się nie załapią, bo nadal na antybiotykach:-p
 
Sto lat Franiu :*

Hej ho leniwce :p co tu taki spadek mocy? :D
Ja jestem wykończona moją mała terrorystka, przy Ninie takich akcji nie było :p ząbki jej idą i o wszystko pretensje nawet nie płacze tylko ciągle łazi i marudzi, piszczy i skrzeczy -_- Nina też ma chyba jakiś okres dojrzewania :szok: także moja cierpliwość jest wystawiona na wielką próbę :D


NULINI powodzenia w szpitalu!


Zdrówka dla wszystkich chorych!
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci w czasie ząbkowania jedzą normalnie?Jagoda przez cały wczorajszy dzień wypiła ze 250 ml mleka,zjadła jogurt i troche zupy...nie wiem czy to przez zeby czy przez infekcje którą ma...lekarz kazałpsikać do gardła przed
jedzeniem na złagodzenie bólu ale tonie pomaga.
 
U nas przez poprzednie 2 tygodnie G też nie miał apetytu (miał wirus biegunkowo-wymiotny)z tym,że on mm nie odmawia nigdy tylko nic po za tym nie chciał jeść ,nawet chrupek kukurydzianych, które uwielbia:sorry2:

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Doriana i Mikołaja :-) :) sto lat
 
Ostatnia edycja:
Sto lat wszystkim solenizantom w najbliższych dniach :)
Suseł, podczas ząbkowania z jedzeniem było różnie. Ale jeśli gardło boli to też może być dodatkowo kiepsko. Polecam przynajmniej raz dziennie podać coś przeciwbólowego. Chociażby z 2 dni ku uldze. W szpitalu lekarka mi mówiła, że jeśli gardło dziecko boli to można 3x dziennie podać ibuprofen czy paracetamol.

femme, znam ten ból. Na szczęście Miko teraz feriuje u babci i mam trochę więcej spokoju. Młodej podaję czasem polfergan i chociaż 1 czy 2 nocki mam jako takie np z 2 pobudkami i bez przerw na dwugodzinne wariowanie.
 
McPerl dawaliśmy na poczatku nurofen,przez 3 dni do środy.ale chyba rzeczywiscie dam jej znowu.wczoraj zjadła troche wiecej ale mleko i sok to tylko na spaniu.
 
reklama
Wylazl ząb! Co najlepsze nie 2 która od 3 miesięcy próbuje się przebić :p tylko 1 której to zajęło 2-3tygidnie :p

Ja nic nie podaje jeszcze nie jest chyba aż tak krytycznie :p nie lubię leków
 
Do góry