reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Ja przed każdym okresem jestem w ciąży ;) TAKI mam stres ;) a zabezpieczenie to podstawa a i tak żyje w ciągłym stresie. Jakby mi macice wycieli to i tak pewnie bym była w stresie że będę wybrykiem natury i zaciąże... Boję się ciąży tak samo bardzo jak tych których nazwy nie wolno wymieniać (oblesne na literę p)
 
reklama
No niestety, kalendarzyk nie jest pewna metodą :)
Dziewczyny moja koleżanka z podstawówki ma czworo dzieci.
I jak mówi to są jej cuda bo powstały w czasie kiedy to absolutnie , ale to absolutnie ona nie mogła zajść w ciążę :)
Stosuje kalendarzyk. No ale ona innych metod nie uznaje :)
Dzieci są prawie rok po roku :)
 
Wybacz, ale jakby mi ktoś powiedział, że stosuje kalendarzyk i ciąża jest CUDEM, to bym ZABIŁA śmiechem...
Ja rozumiem, wiara, poglądy, ale kalendarzyk to NIE JEST pewna metoda, bo zaburzą ją głupi katar!
 
No to rzeczywiście musiał być kalendarzyk, bo jeśli byłaby to jakaś poważna metoda npr to najpewniej nie mogli się powstrzymać, albo nie kuma metody :-D No albo cud nad cudy rzeczywiście heheh

Nulini jeśli katar zaburza to widać to w objawach i się nie seksi :-D No albo seksi na własne ryzyko
 
Doggi zapewniam cie ze jak z nia rozmawiałam to w duchu sie smialam. A w ogóle to nawet nie wiedziałam co odpowiedzieć na te jej cudowne argumenty :) Z tym ze ona byla przeszczesliwa bo przeciez Bog tak chciał
 
Masakra :-D:-D:-D
Ale ciemnogród :-D:-D:-D

Megami, kiedyś dyskutowałam z dziewczyną stosującą kalendarzyk, u niej się sprawdza, ale na np. nie wyobrażam sobie takiej akcji - nakręcamy sie z mężem, pożądanie sięga zenitu i NIEEEE- SORRY - DZIŚ NIE MOŻNA :eek:
Możemy za 2 dni, jak mi się płodne skończą :nerd:
 
reklama
Indi fikcja, moja jedna z czerwcowek zaszła w tym okresie, inna 3miessiace po porodzie,karmiąc w 100000% cycem. Więc baje to są, tak jak lekarz mówi "nigdy nie będziesz mieć dzieci!!!!" po czym po roku szykujesz wyprawkę dla swojego dziecka (moja koleżanka)
 
Do góry