reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Głużenie jest przed gaworzeniem, gdy dziecko wydaje przypadkowe dźwięki typu grr, guu, najczęściej takie gardłowe. głużą wszystkie dzieci nawet głuche bo to odruch. Gaworzenie to łączenie sylab typu bababa, mamama dziecko bawi się głosem gaworzy celowo ale nie kojarzy dxwieku z osoba czy przedmiotem czyli mówi mama ale nie kojarzy z mama

ostatnio z moim az wstyd wyjść n spacer takie dziwne dzwieki z wozka dochodzą!!! ludzie się ogladaja!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamy Wakacje :happy::happy::happy::happy: moje dzieci dziś doprowadziły mnie do łez ,ale wzruszenia obydwoje wyróżnieni,A czerwony pasek a M nie opuścił ani jednej godziny w szkole i jeszcze nagroda za bardzo dobre wyniki w klasie drugiej do tego A i jego klasa są klasą sztandarową i od wczoraj przez cały przyszły rok mój syn nosi sztandar szkoły,ach mama pęka z dumy :-p:-)

zazdroszcze ,że co niektóre nie muszą gotować,bo ja od 12 lat dzień w dzień gotuje,piekę,a nie zawsze mi się chce i nie jest to moje ulubione zajęcie :-pza to pieczenie ciast jest obowiązkowo prze ze mnie,bo kupnych nie lubimy i do tego te ceny ,a torty kupiłam 3 razy i nigdy więcej,wolę moje brzydsze ale smaczniejsze
Indi gratki ciasta

Gniewko piszczy i "gada" jak smerfuś z bajki i zdarza mu się cmokać ustami jak jest głodny
 
Ostatnia edycja:
Hejka, ja dzisiaj oszaleję, małemu w swoje 5 miesięcy idzie ząb, nie da się wytrzymać, głowa pęka, a mąż odsypia nockę, więc na pomoc nie ma co liczyć...

U nas siusiakiem się jeszcze nie bawi, ale po brzuchu klepie. I wydyma wargi, język w poprzek i próbuje wydobyć z siebie jakieś dźwięki, dzisiaj lezelismy na trampolinie to nadawał babababa cały czas ;-)

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
Bada m - gratulacje zdolnych synków!!!

Dołączam do Ciebie Bada, zryczałam się ze wzruszenia jak moja Jula otrzymała świadectwo z paskiem:-) do tego zajęła 2 miejsce w konkursie j.angielskiego i zdobyła odznakę mistrza sportu!!! BOsze jak ja urosłam z dumy z mojej córci.:-D

Rozpoczynamy wakacje, tylko pogoda kiepska ale na razie skupiamy się na chrzcinach małego.

Dziś jadę na zakupy ciuchowe z małżem, moja mama zostanie z dziećmi w domu. Muszę się zmieścić w 2 h jakie daje mi mały bez cycka.

Miłego dnia.
 
reklama
A to przykład na to jak nasze dzieci szybko rosną!
ImageUploadedByForum BabyBoom1435395979.636280.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435395979.636280.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435395979.636280.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 57
Do góry