reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Agulqa, gratulacje zebowe.

Nasz istatniej nocy przespal bez przerwy od 19 do 3.30, zjadl I potem o 6 pobudka, wiec nue bylo zle.
Nam pierwszy zabek nie sprawil az takiej radosci, za to jak maly zacznie przesypiac noce, to chyba sie pojde upic ze szczescia ;)
 
reklama
Karpanna zobacz jak to się pozmieniało :szok:
Kiedyś w klasach 1-3 nie było świadectw z paskiem :) Dopiero od 4 klasy
Widzę że będę musiała dużo nadrobić zanim Maja pójdzie do szkoły. Bo coś nie jestem na bieżąco. Myślałam że w 1 klasie to świadectwo opisowe :)
 
Yggam, nic mi nie mow. Jak N pojdziexdo szkoly to dla mnie wszystko bedzie nowe, w UK jest zupelnie inny system szkolnictwa niz w Pl
 
yggam bo w pierwszej,drugiej i trzeciej są świadectwa opisowe,mój Mikołaj właśnie skończył 2 klasę:tak:i nie ma pasków

agulqa gratki dla R za ząbka :happy:

Indi a u mnie euforię wzbudza wszystko :-D taka ze mnie matka wariatka,nawet dzisiejsze Gniewkowe "ajj"
 
Ostatnia edycja:
Mnie na pewno sprawi radość pojawienie sie ząbka :-) zresztą wszystko mi sprawia radość u mojego dziecka! Każdy obrot, każdy uśmiech, każde "słowo". U nas dzis było ejjjjj :-)
 
Bada więc nie ma szans na świadectwo z paskiem w 1. klasie?
Szkoda bo myślałam że moja niunia pobije mamusię :)
Bo ja kujonek w podstawówce byłam i jak tylko dawali to paski miałam :)
W sensie świadectwa z paskiem oczywiście :)
 
My przeszliśmy trzydniówkę :) Były to ciężkie dni, ale na szczęście już wróciło nasze dziecko.

Ja też pękałam z dumy. Kacper średnia 5,73 i wychodziliśmy na środek.
Poza tym chłopaki dostali się do Akademii Piłkarskiej. U kacpra na 100 chętnych przyjęli 30 osób. kacper z najlepszym wynikiem :)
Wczoraj też rozegrał swój pierwszy turniej z nową drużyną, która jest...mistrzem województwa i spisał się super.

karpanna- niemożliwe, że w drugiej klasie jest świadectwo z paskiem!!!!!

Z innych ciekawostek to mój mąż idzie dalej na macierzyński. Po przeliczeniu wszystkich za i przeciw wyszło zdecydowanie więcej ZA :-):-):-):-):-)


Gratuluję ząbków
 
Młody dziś bidulek marudził o wszystko. Ach te zęby. Starszej za to górna jedynka się rusza. Dolne jedynki już jej ładnie wyrastają :-D Marko nie gada, on piszczy i krzyczy bawiąc się :laugh2:
 
reklama
U nas dzisiaj noc wspaniała, spał od 20:30 i dopiero o 4:20 pobudka na jedzenie i potem do 7 pospal. Z wrażenia, że tyle spał sama nie mogłam usnąć:-D a to wszystko dzięki temu, że chyba Suseł coś pisała o wydłużeniu czasu pomiędzy karmieniem w dzień. I z równo 3h do 4 przeciągnęłam w dzień i od kilku dni budził mi się dopiero koło 1, gdzie standardowo karmię o 19:30... Teraz zjada 150 mm +3 łyżki kaszki ryżowej i dobranoc :p
 
Do góry