reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
to są moje kochane kobietki tzw. prosaki wiele noworodków i niemowlaków takie ma na buzi i wewnątrz (tak też się dowiedzialam niedawno, że mogą być wewnątrz buzi) :tak: znikną kiedyś :p
 
My wróciliśmy dzusiaj na fitness,Jagoda już zdrowa.ząbków nie wypatruje bo pewnie wyjdą późno,Ninie wyszedł pierwszy w 11 miesiącu dopiero.ale z raczkowaniem pewnie pójdzie sprawnie,Nina zaczeła w 7 mc a mając 8 już stała i dreptała przy meblach.wiem że każde dziecko inne ale na razie rozwojowo idą podobnie.
 
Posmarować żeby nie zlizał :-D:-D:-D:-D zadanie nie do wykonania, misja specjalna :-D zaraz mu posmaruję.

A że ząbki wątpie, smoki ma cały czas aventa więc nie zmienialiśmy (jeśli chodzi o firmę bo smoki zmienialiśmy :-D) A czy od jedzenia... no nie zwr,ociłam uwagi kiedy mu to wyszło, ale co chwilę co ok 5 dni dostaje coś nowego do jedzenia a tamto odstawiamy więc chyba by już mu zesz,ło jakby od jedzenia jakiegoś to było...
 
I ja się witam: )
Nie pisze, bo lilucha stała się ostatnio jak synek Indi....czyli bardzo absorbujaca, jak tylko zniknę z pola widzenia to rozpacz....a ja się chce zapalić, okna myje, firanki piore jednym słowem jak na święta a to dlatego, ze moja Lauruska w sobotę i niedzielę ma urodziny yzn gości mamy 16 osób....najbliższą rodzina i chrzesni i się uzbieralo...
Ja też piore w loveli i mam zamiar prac jak i ze starsza czyli do 12-13 msc życia.
Ja za parę dni przechodzę na bebilon 2., dostaje butle na noc kleikiem około 170 ml i śpi dłużej nawet do 6 h a po cycu co 2.do 3 h.
Karpanna gratki ślubu a Tobie licja zarezczyn, no i kiedy przublizona data?
Moje dziecko w przeciwieństwie do Waszych wola babababa i dadada nie wie co pepla , bardziej starsza sis naśladuje.
Dzieci śpią męża nie ma i nie będzie a ja idę się obezrec czymś. :)
Dobrej nocy
 
Hejka :tak:
Moja też jakaś wymagająca się zrobiła :crazy:
To już chyba trzeci dzień, szczególnie wieczorem... Idę odpoczywać, póki śpi mała wampirzyca ;-)
 
oooooooo wysypke wokół ust to my mamy i broda zorana od paluchów wiecznie zaślinionych :S tez maluda okropna jest.
MyszaKrk jak karmisz piersią, to warto w nocy karmić szczególnie, wtedy pokarm ma więcej kwasów omega i ogólnie jest tłustszy ... dobrze wpływa na rzwój mózgu itd itp :) moja to kurcze jak zje 19/20 to pozniej przez sen jej daje cycka kolo 23 i juz śpi do 4/5.

Też piere w lovelli.

Kurde dziewczyny bo ja mam problem, slyszalam ze rozwolnienie zwiastuje ząbkowanie, a brak kupy ?? Młoda zawsze conajmniej 1 do 4 dziennie, a teraz 2gi dzień nic i właśnie myśle, czy to też jaki kolejny objaw zębowy :rofl2:
 
reklama
Widze ze moj syn stal sie forumowym antydzieckiem roku :D

Zelka, brak kupy zwiastuje zatwardzenie, albo wielka kupe ;) moj po kilka dni nie robil, a potem robil taka, ze byl w niej doslownie po pachy. Brak kupy przez 2 dni to nic strasznego

Musze sie pochwalic: upieklam swoje pierwsze w zyciu jadalne ciasto, zyje, nie spalilam chalupy I obylo sie bez innych kataklizmow :) moge sie poklepac po ramieniu za to
 
Ostatnia edycja:
Do góry