reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Cześć.

Suseł - kciuki za żłobek.

My mamy już termin chrztu - 4 lipca. Oczywiście nie obyło się bez problemów bo my mamy tylko ślub cywilny co się proboszczowi nie podoba. Najlepsze było pytanie : czy mieszkamy razem :-) ręce opadają.

My już po ponad 2 h spacerze jesteśmy.

Miłego dnia.
 
Susel, kciuki zacisniete!

Ja sie mysze chyba udac do prawnika od prawa pracy, bo chcialabym zarejestrowac dzialalnosc jak tyljo mi sie platny macierzynski skonczy a nie wiem, czy moge, bo oczywiscie w handbooku o tym nie ma, tylko jest napisane, zeby sie kobtaktowac z HR odnosnie macierzynskiego. Tylko ja bym juz chcialabym wiedziec na cxym stoje zanim do tej rozmowy dojdzie.

Ja juz pomalu zaczynammyslec o opuece dla malego, nie wiem czy zatrudnimy opiekunje czy damy go do prywatnego przedszkola. Czas leci za szybko :(
 
noszzzz nie mogę.... drugi raz wcięło mi posta!!!! :angry:

Chciałam wykorzystać chwilę, że mały spał przy cycu a teraz już obudzony i nie napiszę :no: zwariować można z tym kompem
 
Dostaliśmy sie do żłobka...hurra...poza tym dosta£am od M na urodziny voucher na jakieś super zabiegi do salonu odnowy...wiec dzień udany jak najbardziej.jeszcze tylko pytanue do mam karmiących mm-ile wasze dzieci wypijają?bo Jadźka tak ze 120(rzadko 150) tak co 4-5 h z przerwą na noc.wychodzi wiec 4 karmienia na dobe,zastanawiam sie czy nie za mało..m
 
Moj 120 (czasem zostawia resztki) co 3 godz z zegarkiem w reku, w nocy 2 pobudki. Jakby moj tyle wytrzymywal bez zarcia co Jagoda, to bym chyba pekla ze szczescia.
 
Za mało, mi lekarka mówi że 6 karmien powinno być po 150 a jak je słoiczki w sensie słoiczek zastępuje mleko to wtedy wiadomo mniej. U nas stachu pije 5x 150 a jak słoiczek dostanie a woli od mleka bo często zamiast 150 pije np tylko 80 i się wku.rwia bo nie chce tego. Jak słoiczek je to wypija mi mleko 4x 150 i to jest mało nadal bo chudy czort ledwo do 6kg dobil przy 71cm ale stwierdziłam że będę dawała więcej sloiczkow i zaczyna lepiej wyglądać, mężnieje i już nie jest taki blady jak truposz.
To co J zjada to statystycznie za mało. Ale jak widać nasze dzieci nie lubią statystyk i robią po swojemu. A Mo i mój też co 4-5h czasem i więcej nie licząc nocy gdzie wzbudzam go o 23 żeby wypił tą czwartą dawkę mleka a ten dziad 20-30ml przez ostatni tydzień tylko pije i śpi do 8.30 dziś do 9.30 kuźwa ja nie kumam jak można nie być głodnym?! Bo JA jestem głodna co 3h i muszę jeść co 3h bo inaczej zaczynam się sama trawic od środka!
 
Jak Wy to robicie, ze Wasze dzieci spia? Ja juz totalnie stracilam nadzieje, ze kiedykolwoek sie wyspie a Wy jeszcze narzekacie :( moj zre jak dziki, wychodzi mu chyba 8 karmien w sumie, a w nocy I tak glodny :(
 
U mnie kolejna noc była z przerwa pond 6 h bez żarcia wiec powoli dostrzegam iskierkę nadzieii na przespane noce.
Doggi kurde daj zdjęcie Stacha w samym pampku, strasznie chudo musi wyglądać przy takim wzroście, moja tez mała ale tak całkiem mała, bo ma tylko 64 cm i 6,5 kg.
Dobrej nocy mamusię
P.s Suseł jeśli byś bardzo chciał jeszcze pokarmc piersią to jedyna deska ratunku do wypróbowania to może nakladka na sutki? Zbliżone do smoczka butelki. Ja np od urodzenia karmię tylko i wyłącznie przez kapturki inaczej nie umiemy i nie lubimy.
 
reklama
Dawno nas tu nie było: )
MyszaKrak a u nas te nakładki w ogóle sie nie sprawdziły. W szpitalu karmilam normalnie ale że sutki zmasakrowane to kazałam kupic mężowi. Niestety Maja w ogóle nie chciała spróbować ciągnąć przez nie. Wiec pieniążki wyrzucone w błoto. W koncu po jakimś czasie wylądowały w koszu.
Nasza Maja tez drobna. Ma 65 cm i waży 6160. Ale nasza pediatra mowi ze jest chudzinka ale długa.
Ale gdzie jej tam do Stacha :)
 
Do góry