reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Zelka, zdrowiejcie szybko! No I udanej imprezki :)

Alecta, ja predzej zapomne jak moje dziecko sie nazywa niz to, jak np jeszcze niedawno wygladal z nim jazda samochodem ;)

Susel, moze to poprostu przejsciowe I niedlugo apetyt wroci. Moj tez tak czasami miewa, a za chwile konia z kopytami by wrabal :)

Lay, moj po trzeciej serii byl taki mialki. Tzn nie byl osowialy, ale mial goraczke, byl bardziej marudny I tak plakal jakby go cos bolalo. Kazde dziecko inaczej reaguje chyba. Trzymam kciuki, zeby Wercia sie lepiej poczula.

Laski, niedlugo Navinczi bedzie bral udzial w Splashatonie! Przynajmniej teraz jego niespozyta energia przyda sie na sluszny cel I caly dochod z eventu bedzie przekazany na budowe centrum badan nad poronieniami, przedwczesnymi porodami I porodami, kiedy dzieciaczki rodza sie martwe. Za tydzuen bedziemy jeszcze dokladnie wiedziec co I jak.
 
Dzięki dziewczyny, ja chyba w pon wybiore sie do doktorka ztą moją krtanią ... bo domowo nic nie przechodzi.

Indi mega fajnie, że bierzecie udział w takich przedsięwzięciach,szczytny ceł super, że możecie dołozyć swoją cegiełkę.

Co dos zczepień, to raczej bardzo prawdopodobne, że dzieciaczki mogą cierpieć po. Pamiętam jak się szczep[iłam na wzwb przed zabiegiem na kolano po 2 dawce, miałam tempke i bolała mnie cała ręka jakbm zakwas w niej calutkiej miała i to taki porządny. Tyle, że ja rozumiałam o co mi chodzi, a taki maluch to co rozumie?

Suseł, może to zęby, albo dalej infekcja, spróbuj podawać jedzenie na śpiocha, wtedy jak głodn a powinna załapać :)
 
Indi moja Nikola była diabeł wcielony, a jak miała 1,5 roku to już zapomniałam i planowaliśmy Tymka ;-)

Dlatego właśnie szczegółowo sobie opisuję na moim blogu co czuję, jakie mam myśli i jak się Młody zachowuje, na wypadek, gdyby mnie poje.bało do reszty kiedyś i zachciało się trzeciego dziecka...
Bo niestety pamięć ma to do siebie, że wypiera złe wspomnienia :baffled:


My szczepimy w tygodniu, ciekawe, jak Młody zniesie...
Tosia w przedszkolu tylko do piątku i 2 miesiące w domu, już drżę z przerażenia na samą myśl...
 
Witajcie...jak wczoraj była cudna noc tak dziś koszmar z ulicy wiązów ......:/ pobudki od 3 ciej co 20 minut, tradycyjnie juz problemy gastryczne Lilki, a na dodatek starsza daje w dupę, bo ona to wulkan energii i nudzi jej się, niewyzyta, na polu zimno i co chwile pada....miłego dnia
 
U nas zaczyna już padać...Jagoda lepiej za to M chory...masakra...skończyliśmy kp,Jagoda dalej nie chce cyca wiec kończe ze ściąganiem i już tylko mm.dzisiaj wyniki rekrutacji do żłobka,trzymajcie kciuki.
 
reklama
Do góry