reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Hej hej.
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu, Lila waży 6600 i ma 64 cm :-D
Klocuszek mój mały.
Spłakała się Bidulka i teraz odsypia.

My dietę już od jakiegoś czasu rozszerzamy.
Młodej najbardziej podchodzą słoiczki z miechem hehe za to że owocami nie przepada.
W ojca się wdała jak nic...

Nikola szkołę od września zaczyna i już się boję tych wydatków.
Teraz chodzi niby do prywatnego przedszkola, ale daje za nią 300zł i nic mnie nie obchodzi, a tu za wszystko trzeba będzie płacić.
Do tego 8 września ma mieć zabieg więc ja trochę ominie na początku w szkole :-\
 
reklama
malinka, zwykłe lody, albo sklepowe, albo domowe, wsio ryba ;-)

nivcia,
Ignaś od dwóch miesięcy podnosi dupkę przy leżeniu na brzuszku, podciąga nóżki pod siebie i jakoś do raczkowania jeszcze mu daleko ;-)
 
Gniewko też do raczkowania daleko,teraz ciągle chce stać na nogach jak podasz mu ręce to do niedawna siadał a teraz od razu wstaje i banan na buzi-przeszczęśliwy :-Da i kilka kroków robi,najczęściej po rodzicach łazi :-p:-p
 
Bada m - mój Oskarek tez teraz się cieszy jak stoi na nóżkach jak Twój Gniewko. To chodzenie nawet mu wychodzi hahaha a jak do kogoś dojdzie to z radości podskakuje. Siedzenie mu już nie wystarcza usztywni się i nie chce siadać.

Do raczkowania się przymierza już dwa kroczki ma za sobą do przodu ale nie wiedząc dlaczego bardziej mu wychodzi do tyłu.
 
Karpanna moje dziewczyny szalały do tyłu najpierw. nogi proste i rękami się odpychały, pęłzały jak raki w zawrotnym tempie :-D:-D:-D
Stanie i siedzenie jest póki co be, woli sam pomykać turlając się :-D Boszz te dzieciory nasze drogie hehe Zaraz pół roku, potem migiem rok... :szok::-(
 
bada gratulacje dla Antosia!
karpanna to na plecach nie ma leżeć... hmm.. mój tylko tak leży, na boku spał kiedyś a teraz też go tak układam, ale w nocy się przekręca na plecy...i witamina C ma pomóc?

Mój nie rwie się do żadnego ruchu :-D tzn. macha dziko kończynami i czasem przekręci się na brzuszek ale nie rusza ani do przodu ani do tyłu, ani nie turla się :sorry: tyłek tez zaczyna podnosić przy leżeniu na brzuchu ale nie prostuje rąk, tylko leży na przedramionach
ehh a ja z jednej strony czekam aż będzie większy,a z drugiej już mi żal mijającego czasu, bo Mimiś już nigdy taki malutki nie będzie :sorry:
 
reklama
Emilchen - mi też jest żal uciekającego czasu. Krtań żeby się wzmocnić potrzebuje wapnia a wit C pomaga mu się wchłonąć.

Mały skubaniec wypluwa mi wit C wszystko inne pięknie łyka.:-)
 
Do góry