reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U nas nocki bez zmian, ale chyba już na dobre wprowadzę w nocy mm, bo jak daję butlę koło północy, to później już cyc i po cycu albo się rozbudza (bo muszę go wyjąć z łóżeczka), albo pośpi godzinę i już wstaje...
Dwa dni pod rząd zrobił pobudkę o 5.30 :wściekła/y:

Na poprawę humoru znowu robię "Leśne runo" - w ramach kampanii "5 porcji warzyw dziennie" :-D
 
reklama
Lay Nivea też ma kiepski skład, a szkoda, bo je lubiłam, ale po przeczytaniu opinii na blogu już nie używam.

U nas też leniwy dzień.
Ja korzystam z brzydkiej pogody i robię dla szwagierki na ślub pudełko na wino ;-)
Na razie wygląda tak
 

Załączniki

  • 1432390303281.jpg
    1432390303281.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 51
Ja mam w nosie opinie. Nivea jej nie uczula, jest wg mnie idealnie nasączona. I zapach przyjemny dla nosa.
Ja sie kiepawo czuje. Mam dzis wychodne, a ja sie czuje jakby traktor mnie przejechał. Boli mnie głowa i chce mi sie wymiotować...
 
miłego weekendu :happy: ja tam na pogodę nie narzekam,słońca nie ma ,ale jest 20 stopni,więc luz :happy:2 prania schną w ogrodzie
my używamy chusteczek babydream z rossmana,a po starszych dzieciach większość tych chusteczek kojarzyło mi się z kupą i mnie mdliło,a pampers nigdy nie lubiłam :tak:
jeżyk nic nie wiedziałam o Franiu,zdrówka dla obu chłopców :tak:
 
Tak naprawde ka,ze z tych chusteczek to chemia, tylko kazda chemia dziala inaczej na kazdego bobasa, jeden sa bardziej wrazliwe inne mniej. Lay, te co my mamy nie pachna niczym. Moze to ten zapach dodany do cjusteczek uczula Wercie. Przy innych chusteczkach jest OK?

Mysza, my z mezem po angielsku gadamy, wiec maly sie oslucha. Ja do niego staram sie mowic po polsku, zeby tez cos podlapal. Mamy tez znajomych z roznych czesci swiata I do niego mowa po swojemu. Moj lobuzer nawet ma do czynienia czasami z mandarynskim, wiec wesolo jest ;) my z malym jeszcze sie nie ruszalismy nigdzie poza UK. Do Polski sie wybieramy w jakies blizej nieokreslonej przyszlosci, ale napewno niedlugo.
 
My cały dzień prawie na dworze.teraz już Jadźka po kolacji mm i zaraz idzie spać.chusteczek używamy różnych co mam pod ręką.ale w domu dalej g£ównie woda i waciki.na wakacje jedziemy w sierpniu-tydzień w karkonosze i tydzień w sudety.
 
My za 2 miesiące jedziemy nad morze na tydzień, ale bliższe wycieczki (200km w jedną stronę) mamy za sobą już dwie :-D
A w zimie góry :-D


Ja teraz mam chusteczki FITTI z Biedry, bo 3 paczki 72szt. za 10zł, a to idzie jak woda, więc szkoda mi inwestować w lepsze, skoro i tak nic Młodego nie rusza :-D
 
hej!

jak ja się cieszę, że młody nie był z tych spokojnych, leżących i śpiących niemowlaków. teraz wiem, że nie mam na co narzekać mimo pobudek w nocy co 2-3h. i tak jest SUPER w porównaniu do tego co było ze starszakiem ;-). ale byłabym hipokrytą, jakbym napisała, że nie mam w ogole "nerwów" na swe drugie dziecię. jak wiem, że pobudka do życia dziennego następuje o godz. 5:00-5:30-6:00 (potem już ok, ale idelanie było o 7:00) to mam ochotę jeb.nąć głową w podłogę. ale to przez to, że ja już do około 22-23 jestem na nogach non stop. młody jest ze mną w domu, więc nawet jak laska ma drzemkę w ciągu dnia, to ja i tak nie mam odpoczynku :confused2:. w każdym razie mąż ma się gorzej, bo on wstaje o 4:30 i jedzie 20km na rowerze do pracy (w jedną stronę). a chodzi spać czasami później niż ja ;-):-D:-D
 
reklama
U nas tak samo Fitti z biedry, nie dość że najtańsze to i nie śmierdzą i nie są takie mocno mokre jak pampersy.

A miałam się pytać dziewczyn, które karmią dzieciaczki w nocy mm, wyciągacie maleństwa z łóżeczka czy na śpiocha karmicie?
 
Do góry