reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Żelka to tak jak u mojej starszej było...walczy£am miesiac by cojolwiej jad£a bo przybierała 100 gram na 2 tygonie..ostatecznie przeszłam ba mm i kasze łyżeczka...
 
reklama
Megami dziękuję za.odpowiedź ale konkretnie to źle się wyraziłam bo chodziło mi o to czy ktoś karmiąc tylko piersią i to tak często dostał @

.. I czy ktoś mógłby mnie w końcu oświecić o co kaman z.tym facebookiem
Nulini olała mój wpis a innej dziewczynie odpowiedziała ale i tak nie bardzo wiem co mam zrobić żeby się zapisać do waszej grupy :-) a jeżeli chodzi o to że mnie tam nie.chcecie.to jakoś przeżyję hehe
 
Izuchna mi okresy szybko wracają mimo karmienia na żądanie bez dużych przerw. Poprzednio po 3 miesiącach. Teraz po 8 tygodniach miałam jakieś lekkie krwawienie przez prawie tydzień, po tygodniu znów kilka dni... Nie wiem czy to już powrót płodności, czy jeszcze zmiany popołogowe. Zobaczymy za kilka tygodni ;-)
 
izuchna, ja karmię ciągle piersią, Młody nie wytrzyma dłużej, niż 3 godziny bez żarcia, a już mi się okres chyba zaczyna, bo krew się pojawia, chociaż potopu nie ma...
 
Ja karmie tylko piersia i okresi brak,przy starszej nie miałam nawer jak karmiłam tylko raz dziennie.jak przestałam całkiem to okres pojawił sie po miesiącu.
 
ja tez miałam plamienie po 6 tyg a karmiłam tylko piersią wtedy.

Megami pleśniawek nie ma, morfologia jak po infekcji przyzwoita, żelazo w normie, alergii na mleko brak. Dzis w poradni laktacyjnej doszłyśmy do wniosku, że chyba za często w chorobie ją chciałam przystawiać i się dziewcze zraziło.
Karmię ją swoim odciaganym po palcu, a jak złapie pierś to snsem dokarmiam ( dren taki jak do karmienia wczesniaków + strzykawka wiesz o co chodzi?)
 
hej!

zdrówka dla chorowitek.

Żelka, przykra sprawa z tym kp :-(. trzymam kciuki za Małą! może jeszcze się uda! próbuj.
 
dodajcie do tej tajnej sekty fejsbukowej :) Aleksandra Malarczyk-Obara

Co do naszego karmienia, młoda butli też nie chce ... za to dziś nawet ciamcia cycki ... ale po tej chorobie i skoku z 8 tygodnia straszny niejadek się zrobiła :(
 
reklama
Do góry