reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

jak glodna to lapie ... jest patent ... trzeba smoczkiem od butli draznic podniebienie wtedy wzbudza sie odruch ssania :((( yh moze uratuje to karmienie jeszcxze ... odciagnelam wlasnie prawie 350 ml z cyckow :szok:

jutro laktacyjna przyjdzie moze co wymysli
 
reklama
Żelka ja tak miałam przy starszej...walczyłam z miesiac aż mi pediatra powiedziała że mam dać butle bodziecko nie rośnie...nie dołuj sie,mm to też pełnowartościowe mleko.
 
Nasza trójca chora. Mała jak na razie katar, młody ma czerwone gardło i smarki,a ja bujam się z antybiotykiem. Do tego miałam takie przejścia u lekarza,że już mi się tam nie chce chodzić.
 
Zelka, moj ma tak, ze czasami chce cycka, a butelki nie, a innym razem chce butelke a do cycka moca zadna go nie zmusze. On juz od dawna jestckarmiony na przemian cyckiem I mm I nie zanikl mu odruch ssania. Ja nawet podczas jednego karmienia najpierw daje cycka, a jak widze, ze jeszcze glodny to butle. Jak pierwszy raz pidawalam mu butle, to tez mi kzy plynely, bo czulam sie jak wyrodna matka, ale wlasnie mm to tez pelnowartosciowe mleko a nie zadna trucizna. Najwazniejsze, zeby dziecko bylo najedzone :)
 
Izuchna mój miał tak samo ;) Teraz w nocy już 4-5h prześpi, ale bywa, że i co 2h się budzi. A w dzień 2h standard, ale i po 30 min potrafi chcieć cyca ;) Co poradzić, cyc to nie tylko jedzenie.

Ja wyrodna matka, jak młody chce jeść, musi sobie wyssać, nie ma że gotowe dostanie :-D a że mleko robi się na bieżąco, to tylko pomęczyć się musi.
 
Moj nie robi postepiw w kwestii spania, zawsze budzi sie mniej wiecej o tych samych godzinach, a ja jestem jak z krzyza zdieta :(
Strasznie mnie cos polamalo, bola mnie plecy, stawy, wczoraj malo nie spadlam ze schodow, bo chwilowo mi nogi sparalizowalo, nie mam sily go dzisiaj nosic w chuscie. Cos czuje, ze to bedzie ciezki dzien.
 
reklama
Dzień dobry :-)

My pobudkę też mamy ok 6-7 ale od 2 dni rano biorę małego do nas do łóźka , odsłaniamy okna i sobie leżakujemy.

Dzisiaj jadę tą wkładkę włożyć, mam nadzieję , że nie będzie mnie nic bolało i nie będę plamić bo do Poznania od razu jadę z Bydgoszczy :confused2:
 
Do góry