reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

To tylko ja tyle czasu od porodu i bez bunga, bunga ze starym? Co się ze mną dzieje? Po Mikołaju tak nie było, oj nie...normalnie dół.

Mam już2 nieobejrzane odcinki Grey's anatomy i Hatr of Dixie...ale młody wreszcie w przedszkolu to może nadrobię. U nas leje :wściekła/y:
 
reklama
McPearl u nas wczoraj mialo byc bunga bunga to Nikola nam wszystko popsula :/
Może dzisiaj uda mi sie puscic :p
Zwlaszcza, ze mam w tym tez swoj interes hihi
 
Ha! Wy od porodu????? My od czasu starań czyli gdzies od końcówki kwietnia :D
W środę wizyta u gin i mam nadzieje dostać pozwolenie :-)
 
hej!

u nas też deszcz, więc nie będzie spaceru, a ja tak je lubię :-(

Nulini, ja podobnie. nie zabieram do skupisk zarazków noworodka i malutkiego niemowlaka. to co femme napisała, to prawda, że nie wolno sie aż tak izolować i żyć w sterylnych warunkach, jednak tak małe dziecko wg mnie musi być szczególnie chronione. później oczywiście, że wszędzie z nami młody bywał, bo gdzie miał być? ale chyba tak jak Ty jakieś 3 miesiące nigdzie go nie zabierałam (w sensie do hipermarketów głównie). tym bardziej, że sezon chorobowy. a kąpiel też u nas codziennie. niezależnie od tego jaki rozkład dnia ;-);-)


Dziewczyny, ja też TV nie oglądam (ale ja rzadko tv oglądam). nawet przy niemowlaku można mieć wszystkie seriale zaliczone. np. podczas karmienia TVN PLAYER lub IPLA ;-);-). ewentualnie nagrywarka w dekoderze ;-). nocek póki co też mi szkoda na "głupoty". wolę iść spać.


miłego dnia!


jak Wy jesteście w stanie zapamiętać Wasze pobudki w nocy? ja czasami się budzę (średnio co 3 godz., ale zdarzają się nocki, że i częściej) i na szybciocha próbuję sobie przypomnieć, o której było ostatnie karmienie, bo nie czaję w nocy :-D:-D.

a z młodym (on był karmiony na leżąco i przysypiałam przy tym) budziłam się w środku nocy i szukałam go w łóżku (mąż go po karmieniu odkładałam przy okazji bujając, bo taki był wymagający dzieć). takie schizy :-D:-D:-D
 
goferek, chrzciny 5 kwietnia :-D
Ja zasiłku jeszcze nie mam, bo dopiero 2 tygodnie temu księgowa papiery złożyła :confused2:

McPearl, spoko, ja też bez seksu ;-)

sprite, ja jestem absolutną przeciwniczką sterylnych warunków, ale sklepy i galerie z niemowlakiem, zwłaszcza teraz, gdzie zewsząd biją na alarm, że szpitale pełne i przychodnie pełne, dla mnie nie do pomyślenia :-D


Nasze zaproszenia :-D Zaproszenia na wesele w formie pudełeczka
 
Cholera mała ma w oku od dwóch dni jakiś klak w oku i nie wiem jak jej to wyjąć? Solą zakrapialam i więcej pomysłów nie mam... :-/



Nulini super te zaproszenia :-)
 
Femme- ja zawsze tak jakby krece oczkiem przez powiekę. Wtedy się przemieszcza. Kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć tak jakbys tarła delikatnie oko
 
reklama
Miłego dzionka :cool2: dziś kończmy 2 miesiące

Goferek ja w lutym już dwa razy macierzyński dostałam za styczeń i luty właśnie

McPearl u nas też nic z tych rzeczy od 20 grudnia,da się z tym żyć :-D

Nocka słaba,ale słoneczko śweci więc lepiej się funkcjonuje po nie wyspaniu
 
Do góry