reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ja do pracy poszłam jak Młoda miała rok i miesiąc, bo już nie wyrabiałam w domu, dostawałam pier.dolca :no:
Teraz jeszcze rozważę, czy po roku zacznę szukać pracy (bo do obecnej powrotu nie mam), czy będę na zasiłku z MOPSu dopóki Młody do przedszkola nie pójdzie...

UWAGA!!!
Udało nam się załatwić MOPS!!!
Nie wierzę!!!
Teraz tylko czekamy na kasiorę :-D
 
Agulqa dosyp mu czegoś na sraczke do herbaty ... juz jak ma siedzieć i nic nei robić to na kiblu ... przynajmniej z oczu Ci zejdzie :p Te chłopy to niestety jełopy są i nie ogarniają ... swojego też musze ganiać ... bo sie zachowuje jakoś tak kurde nieogarniająco. No ale co zrobić, widziały gały co brały, teraz trzeba wychować.

Tak 4 trymestr trwa 3 miesiące, Agusia, to już połowa za Tobą :p
 
Bziumelka jest dokładnie tak jak pisze jeżyk :-D co nie znaczy, że przy kolejnym już nic człowieka zaskoczyć nie może ;)

Mój mąż jeszcze jak w tej ciąży byłam 'narzekał', że rozpieściłam młodszą córkę, że mamin cycek, a starsza normalniejsza bo on się nią zajmował gdy była mała (kończyłam studia i z nią zostawał). To mu wypomniałam ostatnio: "Masz młodego, zajmuj się, żeby nie był rozpieszczony jak Asia" :-D:rofl2:

Nulini gratki :-D Ja już zebrałam dokumenty, teraz tylko podrukować wnioski, załączniki i wybieram się złożyć w przyszłym tygodniu :D
 
Nulini- no nam przyszło że jutro mamy do MOPSu po kasę jechać. :)

No i na pue już mi pokazało w jakie dni będę dostawać macierzyński :)
 
Megami ale Klopsik cudny

Nulini
ja obstawiam nie kolki takie standardowe tylko wzdęcia. Dominika miała coś takiego jak napisałaś od 1 tygodnia życia do ok. 4 mż. U nas pomagało Esputicon, kładzenie na brzuszku, termofor i duuuużo cierpliwości, aaa i dieta u mnie- ścisła. Do tego ulewała maskarycznie przez to spinanie. Na pocieszenie napiszę Ci że tak się darła, że jedna sąsiadka chciała do MOPS nas zgłosić. Na szczęście zanim to zrobiła zwierzyła się innej która nas lepiej znała.

izuchna, Bziumelka
witam Was i Wasze córeczki

Agulqa
no trzeba było przyłożyć… MOCNO.

Emilchen
kładź na brzuszku dużo Dominika. Widocznie Dominisie tak mają bez względu czy chłopiec czy dziewczynka. Jak moja Domi zaczęła dużo bawić się na brzuszku to problem minął.

U nas na leżaczku pół dnia spędza od wczoraj, bo tylko tam nos się nie zapycha. Ogólnie wczoraj miałam cięzki dzień. Dominika wyła, Ewelinka wyła, a ja nie wiedziałam czy mam też wyć czy opuścić to towarzystwo.


My wczoraj u lekarza, bo oddech Ewelinka miała taki przyspieszony. Na szczęście tylko katar, ale trądzik niemowlęcy mamy starszny (aż pediatra była zdziwiona). Zaleciła smarować Sudocremem i już widać poprawę.


Ewelinka póki co w nocy daje mamie pospać i mamy rekord 7h ciągiem. Ale ja już kiedyś pisałam, że drugie dziecko jest podobno inne niż pierwsze. Dominika dała nam popalić…
 
Facetom trzeba niestety wszystko palcem pokazać,sami nie pomyślą...z Niną siedzia£am pó£ roku i teraz będzie podobnie.byłyśmy u pediatry,mała waży 4360 gr czyli przybrała prawie kilogram w miesiąc więc tak w sam raz.ogólnie wszystko w porządku prawdopodobnie majednak szmery na sercu tak jak starsza...na kolejnej wizycie pediatra potwierdzi.szczepienie 6 marca.
 
Idę dzisiaj na szczepienie. Szczepicie oddzielnie czy 5w1? Nie chciałabym dziecka kłuć 3 razy ale czy ta 5w1 jest na pewno bezpieczna? lekarka namawiała bo niby szkoda jej dzieci ale zastawiam się czy przypadkiem nie ma jakichś profitów od ilości sprzedanych szczepionek.
 
reklama
Ale duzo dzis piszecie :-)

Agulqa pojechalas z tym skokiem u Ł:-D
ale zarobic to on powinien za taki tekst.. moj ma roznie raz sam pomaga a innym razem musze prosoc sie o wyjscie do toalety :-I

kurcze jak tak czytam o waszych dzieciaczkach i problemach to moj jak aniolek prawie.. w nocy spoko w dzien ciagle przy mnie chyba ze dam mm to sam pospi 3h :-)
Rano musialam mu pomagac robic kupke a teraz za to obsral sie calutki heh :-D i od razu zadowolony pogadal do obrazu :-)

nam czarno-biala karuzele czy obrazki zastepuje duzy obraz w tych wlasnie kolorach ktory wisi akurat nad sofa w salonie:-) tam spedzamy caly dzien a maly go uwielbia:-D juz tak ze 2 tyg temu zaczal go zauwazac a teraz potrafi krzyczec a ja go poloze tak zeby go widzial to spokoj i usmiech na twarzy :-D do tego jest to duzy fiat wiec w sam raz dla faceta;-)

szczepionki tez chce na nfz.. w pt bede nas rejestrowac na przyszly tydz.. a bioderka w poniedzialek mamy:-)


ale sie rozpisalam ehh:p
 
Do góry