reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U nas tez sniadanko i dospimy. Maz zaprowadzil starszaka do żłobka to mamy luz.

Tez sie boje tych chorobsk, szczególnie ze starszy w kółko choruje nam.

Nocki poii co sa ok cyc ok 1 i o 4 wie nie jest zle. Zje i idzie spac. No... jak mu sie odbije to zasypia a czasami nie ma i nie ma tego odbicia to sie bujam z nim po nocy tak.
 
reklama
A u nas z kolei noc do d... Starsza w nocy przeżywa jeszcze nasz pobyt w szpitalu, płacze przez sen, sprawdza czy w domu jestem... mój biedny "duży Maluszek". Przez jej ryki wybudzała się Ewelinka i cała noc w "trybie czuwania"
 
U nas nocka tez ok. Mała zjadła o 1 a potem pobudka o 5. W nocy daje jej mleko z butli, bo z cyca jeszcze sie nie najada. Ale w dzien tylko na cycu, także za pare dni mam nadzieje przejdziemy tylko na cyca.
Ja siedzę i Odciągam mleko nowym laktatorem.
 
U nas nocka ok, pobudka po 3 i potem po 7 ;-)Mały śpi, a ja brzęczę, czyli mam randkę z laktatorem..
Za oknem biało, ciekawe czy się utrzyma. Spacer na pewno zaliczymy :-)
 
Aaaaa za jakieś 3h bedą teściowie, a ja ze wszystkim jestem w czarnej d!!!!
Lila jak zawsze o tej godzinie śpi to dzisiaj jak na złość ma czas czuwania i to taki, że musi być przy mamusi.
Dobrze, że część obiadu wczoraj z pomocą Ł zrobiłam.

Zamawiam dzisiaj grę na PS3 Get fit with Mel B + Just Dance Kids żeby nie było, że matka tylko o sobie myśli :-)
Jak przyjdzie zaczynam ćwiczyć, bo patrzeć na siebie nie mogę już.
 
Alecta a wrzuc sobie na luz, w koncu masz maluszka w domu i jeszcze 2 starszych. Nie musi byc wszystko na tip top :) widze ze sie wszystkie do cwiczen zabierają powoli :)
 
Gosiane na tip top to ja nawet nie marzę, że będzie :-p nie chciałabym po prostu otwierać teściom drzwi w piżamie z wycięciami na cycki i każdym włosem na głowie w inną stronę :-D
 
Alecta z trojką dzieci ja bym zluzowała ... i neich się dzieje :) fajnie z tymi gierkami i ćwiczonkami.

U mnie mały "Dzaba" został, ogólnie źle nie jest jak na 3 tyg po porodzie.

Dziewczyny, czyli znowu mnie dopadł noworodkowy *******ec?? bo mi młoda prawie całą noc przespała jadla chyba z godzine od 23-24 ... i ją potem zerwałam o 3.30 chciałam dać jeść, ale była nie tomna o 4 dostała troche butli bo ja już paranoje mialam :p i spała do 6:50 po cyzm cycała znowu 1,5 h z przerwami teraz śpi dopiero od 8:40.

Mi tak nawkręcali w tym szpitalu ze co 3 h ma wstawać ze ludu, ja sobie budzik nastawiam, żeby nie przegapić :/ sie jakos boje odwodnienia i innych takich :-( boże myślałam, że przy drugim dziecku człowiek większy luz nabierze :-D w moim wypadku to nierealne chyba
 
Żelka Mi położna powiedxiala ze w ciągu dnia pilnować żeby Stachu jadł co 3h e nocy nie trzeba, a jak np śpi przez całą noc to za dnia dawać częściej jeść



Alecta ja zawsze jestem w Czarnej du.pie z szykowaniem a sumą sumaru wszystko mam gotowe, jestem ubrana i nawet pomalowana ;) z nożem na gardle najlepsze efekty osiągam :p
Daj znać jak gra się bedxie spisywał, tez nad nią myślę. Ile ona kosztuje?


U nas Stachu pobudka o 5.30 i do 6.15 wojowal i nie chciał spać :/ a jak zasnął Stachu wstała ola z tekstem "nudzę się".... Co za gady małe!
 
reklama
Do góry