reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
To moja Lilka łaskawa dla moich cycków jest.
Jednego trochę pogryzła, ale nie boli jakoś bardzo.
Z Tymkiem to pamiętam, że normalnie ryczałam przy karmieniu.
 
Czemu ja też nie mogę już być w temacie karmienia, przewijania i wstawania w nocy? :/ już nas tak mało w dwupakach zostało i aż tak smutno :)
 
Dziewczyny jeszcze trochę dacie radę :)
Oto mija żabcia wieczorna ImageUploadedByForum BabyBoom1421697877.027939.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421697877.027939.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421697877.027939.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Jezyk no dzis sado odbioru juz ale pojade jutro i od razu pesel malego odbiore z gminy :-)

Alecta pije caly dzien cos
A to wode a to herbate
Statam sie jak najwiecej

Jezyk i nas cholera ciazowa brala :p
A teraz bezradnosc, bezsilnosc i niewiedza :p

Gochson mnie tylko jak maly lapie albo wisi 50min :p

Jenn super fota

Ł mnie dzis rozwalil
Nie moze skumac ze nie jestem glodna i zmuszam sie do jedzenoa
Ok 10 zjadlam sniadanie, 4male kawalki wiec i tak duzo bo zawsze jadlam maks 3
Pozniej zjadlam jogurt, za jakis czas serek homogenizowany, kilka ciastecsek z cukrem i ok18 dopiero obiad kurczaka z warzywami
Predzej maly nie pozwolil
I nie jestem juz glodna
A ten lazi za mna i drze sie ze nic dziwnego ze maly jest glodny i brakuje mi pokarmu skoro sie glodze
I moze wejde na wage sprawdzic cxy kolejny kg sobie poszedl
Wiec mu powiedzialam ze jak ma zamiar mnie tak wspierac to lepiej niech zamilknie
Na co on ze nie zamierza mnie wspierac bo jak zawsze jestem najmadrzejsza i robie krzywde nke tylko sobie ale i dziecku.
Ot tak na zakonczenie tego chu.jowego dnia
 
Do góry