reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Kasiekz moj tez jeczy warczy itd:-) a na charczenie w nosku zakrapiam mu sola i jest oki:-)

Bylismy dzis na pierwszej wizycie patronazowej i niby wsio oki poza jednym co mnie martwi.. teraz nie pamietam jak to sie nazywa ale chodzi o to ze od jelit idzie jakas rurka i tam na pleckach na koncu dupki jest takie zlaczenie do ktorej idzie ta rurka i tamtedy tez wychodzi kupka:-( dostalam skierowanie do chirurga dzieciecego bo pediatra nie jest pewna wiec i za duzo nie chciala mowic o tym...
 
reklama
Aob nic nie zrozumialam ale &&& i bedzie dobrze, nic sie nie martw:) Ja mam zas skierowanie do nefrologa bo jedna miedniczka nerkowa troche wieksza.

Laski pytam raz jeszcze...jak mam dodac drugi suwaczek? W opcji edycja sygnatury...a dalej?
 
Mój też pojękuje iwydaje inne odgłosy, stąd ma już kilka ksywek :-D raz jest Kurczaczkiem, raz Koziołkiem a innym razem Wiewióreczką, bo bezbłędnie naśladuje odgłosy zwierzęce :-D
a jak wyje to jest Głodomorem po prostu


aaa i raz powiedział sylabę MA, na pewno chciał powiedzieć mama :-p:-D
 
Moja juz ładnie łapie za nakładki i ciągnie cyca. Mam nadzieje, ze laktacja ruszy :-)

Wiecie co Wam powiem??
Ilekroc patrzę na te moja kruszyne, to dziękuje Bogu za ten cud!!!!!! Jestem taka szczęśliwa!!!! Nic w życiu piekniejszego spotkać mnie nie mogło!!
 
Kasiekz dziwne rzeczy. Kopiujesz ten kod z "url"? Jeden kod z url, enter drugi kod z url i powinno działać. :confused:

Lay ciesz się tym cudem ciesz :-):-)

Ja to myślę tylko by się położyć pod kołderkę :-D ale najpierw trzeba dziewczyny położyć, no i przede wszystkim młody musi współpracować :-D

Jenn nic nie bój;-)
 
reklama
Jenn, a np disne marem zakroplić noska nie chcesz? Jedno psiknięcie w każdą dziurkę i nic się nie dzieje.
Kasiekz, dziwne. No, musisz ustawić kursor za pierwszym suwaczkiem i np nacisnąć enter i wkleić drugi suwaczek....
Moje dziecię dopiero teraz konkretnie śpi bo cały dzień wariowała, spała po 5 minut, na spacerze raptem ok pół godziny. A teraz śpi od 3 godzin.
 
Do góry