reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Wstawać szkoda dnia :-D

Lila dała mi pospać w nocy :-)
Jak zjadła koło 20 to spała do 2, cycek, później pobudka o 4 i znowu cycek i spała do 8 prawie :-D

Ł odwiózł już dzieciaki do przedszkola, zrobił śniadanko i leniu****emy przy TVN24 :p
 
reklama
Mały sobie grzecznie przy piersi leży no ale łapie zawiechy w trakcie więc ciężko stwierdzić czy się naje czy nie..A już zmieniliśmy na drugą pierś ;-) W nocy ładnie spał, właściwie od 23 spał do 3.20 i potem dopiero o 7 pobudka..
 
Na mnie też nie.

Aza- ja nie jestem piwrworodka więc nie czytam na razie waszych rad :p

Agulqa- jeb.nij mu w łeb. Poważnie mowie. Powiedz że pokarm może zanikać od stresu, a jego pieprzenie jest mega stresem dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Alecta ale zazdroszcze Ci tego jak lilka spi... oooo jak zazdroszcze

Karpanna elektryczny mam
Wlwsnie nakarmilam wiec sprobuje cos odciagnac

Aaaaa!!!! Jenn Twojxtez tak spi?! Moj chyba nie soi tak dlugo bo glodny..l dzis kupuje herbate i jak rusze z produkcja to wszystkie forumowe dzieciaczki bede mogoa wykarmic!
 
Kuźwa całego posta mi zeżarlo... Aaaaaaaaaa!!!!!



Później może nadrobie bo teraz musze porządek zrobić, bo położna przychodzi dziś poza tym Ole coś rozkłada 2dzien ma temperaturę :( mam nadzieje ze to nic "grubszego"



A młody przechodzi sam siebie!!! Wczoraj kolo północy zjadł, przewinelam milionowa kupę i poszedł spać, wstał dziś o 7 rano!!! Zjadł, poszliśmy Ole ogarnąć i po godzinie znów poszedł spać! I śpi juz godzinę. On jest szalony!
 
hello!

w nocy przypomniało mi się, że jest jeszcze taka herbatka na laktację z rossmanna babydream chyba. ona ma ten sam skład, jest jakoś połowę tańsza niż hipp. dzis po nią jadę.


miłego dnia! ;-)
 
Agulqa - stres serio to zabójca laktacji, moja znajoma była nękana przez teściową i straciła pokarm z dnia na dzień,sucho pustynia. Elektryk powinien ściągać dobrze. Puść sobie muzyczkę usiądź i ściągaj.

Zrobił się zator jeśli chodzi o porody kurcze.

Doggi - synek skarb, taki grzeczny. Chce odkupić swoje grzechy brzuszkowe względem Ciebie:-). Oby tak dalej.
 
reklama
Do góry